Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok/LÁnyok! Festettétek...

Csajok/LÁnyok! Festettétek már ki így a körmötöket? Annyiraa jó! : D

Figyelt kérdés

Mindig ilyen párduc meg ilyen mintákat tettem a körmömre és megláttam a neonon ezt..

Nem jöttek be főleg az első minta meg gondoltam mennyi lakk kell már hozzá meg nehéz.. és barátnőm megcsinálta és mondta,hogy nagyon jó én is kipróbáltam és tényleg jó.

Már voltam fönt a többiekkel találkozni és mindenki kérdezte,hogy-hogy csináltam.. ilyen szívecskét meg mindenféle szivárványt lehet beletenni és tök mutatós :D


[link]


Nektek bejön?Tetszik?Kipróbáltad/kipróbálod??

Azok válaszát várom akik festik a körmüket,de más is válaszolhat..


UI: a youtubon rengeteg ilyen van fent..ha gondolod nézzd meg ott jobban vannak :D


2011. ápr. 26. 14:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hmmm... A Moyrát amúgy is szeretem, csak most épp elfogyott. Na, majd veszek, ha lesz egy kis pénzem. :) De a Miss Sporty nekem nagyon sűrű volt, akkor azért nem volt jó. :D
2011. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ja igen..nekem az egyik Essence nagyon sűrű és vagy lemegy az aljára vagy egy icipici foltban van a víz tetején _)

Hát a Moyra szerintem nem olyan sok,itt olyan 190Ft.. :D

2011. ápr. 26. 15:07
 13/26 anonim ***** válasza:
Hol? Nagyon jó lenne ~200 ft-ért venni Moyra lakkot. :D ^^
2011. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Szentesen :D

HOva valósi vagy??

2011. ápr. 26. 15:26
 15/26 anonim ***** válasza:
Bp-i... Hát asszem nem fogok Szentesre lemenni körömlakkot venni. :D ^^
2011. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

:DD

Én amúgy a Józsesvárosi piacon (??) láttam még nagyon olcsón ilyen lakott,de nem vagyok egy Pesti kölyök,szóval nem tudom,de szerintem ott is biztos van olcsóbban :D

2011. ápr. 26. 15:42
 17/26 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de lesüllyedt.
2011. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Azért süllyed el, mert nem új a körömlakk. Én is próbáltam, nekem is lesüllyedt, utánanéztem, és csak új körömlakkal lehet egy párszor megcsinálni. Ahogy felbontod a lakkot, az egyre sűrűsödik, és akkor már nem marad fent.
2011. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez de király :D
2011. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A Moyra lakkom legalább 4 hónapos és mégis műküdik a lényeg,hogy híg legyen meg olajos vagy ezt nemtudom elmondani.. :DD
2011. ápr. 26. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!