Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy férfi szőrteleníti a...

Ha egy férfi szőrteleníti a felsőtestét akkor mindig legyen sima, vagy lehet borostás is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
szerintem mar az bene ha szorteleniti...te jo eg...
2009. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ocsmány egy tök csupasz férfi, persze ha természet úgy adta az oké. Viszont, ha hosszú a mellkasodon a szőr és dús inkább hajnyíró géppel told le rövidre, de a teljes szörtelenítés ocsmány, főleg amikor még a szőrszálak is elkezedenek bújni ki.
2009. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem inkább jó! Főleg ha kigyúrt felsőtested van és ne legyen borostás,mert azt nem jó simogatni:)
2009. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már szőrteleníti, akkor legyen sima!

Már az arcon lévő borosta is kellemetlen egy nőnek (remélem, olvassátok, pasik) :) De a mellkas-borosta... totál csőd! :)

Ha egy pasi nem tudja fenntartani magának a simaságot, akkor inkább maradjon szőrös (na azért ha nem gorilla- style) :)

2009. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden nap borotválom.
2009. ápr. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!