Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya az alacsony homlok?

Nagyon csúnya az alacsony homlok?

Figyelt kérdés
Milyen frizura áll jól hozzá?
2011. máj. 7. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondjuk az állig, vagy az annál tovább érő oldalfrufru jól néz ki hozzá, mert az nyújtja az arcot. A Kockafrufru is jó lehet, mert az takarja.
2011. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg alacsony homloknál az se gáz ha nincs frufru.Középen választék és egyenlő hosszúságú mindenhol a haj(mint pl Avrilnak)

Nekem nagyon magas a homlokom és ha nincs frufrum(ráadásul egyenes,az oldal is hülyén néz ki) nagyon ronda...

2011. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó jó neked, örülj neki mert az a szép :)

2011. máj. 7. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Alacsony homlok sokkal szebb, a magas homlok ronda frufru nélkül, az meg sosem néz ki tökéletesen, hamarabb zsíros lesz, összeáll, lelapul stb.
2011. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közepes nagyságú van, de kicsit szeretnék :/

Szerintem a kicsihez mindenféle haj jól áll (:

2011. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem se szép a nagy homlok ha nincs frufruja valakinek. Ha alacsonya akkor pedig nem is kell frufru és úgy szép.
2011. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon alacsony a homlokom.. magamon ezzel az egyetlen nincs problémám...... nekem oldal fufrum van de most eléggé hosszu.... de szerintem ha feltüzöd a fufrod akkor is jo a kis homlokkal
2011. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
örülök hogy legalább nektek tetszik az alacsony homlok. köszönöm a tippeket
2011. máj. 8. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az alacsony homlok:) Nekem a favoritom a babaarc *.* És az általában együtt jár ezzel:) Bárcsak nekem is ilyen arcom lenne.. illetve hát fogalmam sincs milyen arcformám van.. de elvileg nekem is pici a homlokom..eddig abban a hitben éltem, hogy kerek az arcom, erre ma szembesítettek vele rokonaim hogy inkább ovális. xD Jó tudni:D
2011. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!