Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajanlanatok ferfi parfumot?

Ajanlanatok ferfi parfumot?

Figyelt kérdés

Mondjuk ami hasonlo kaliberu, mint az Aramis Life, Clinique Happy Men.

Mi a kedvencetek?


2009. márc. 10. 20:58
 1/9 anonim válasza:
55%
Armadi
2009. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%
bocsi Armani
2009. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Chevignon.
2009. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
[link] lány vagyok de mint férfi illat ez jön be:))
2009. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Te ezt most komolyan kérdezed? Hogy lehet ötleteket kérni parfümre? Az egyértelmű, hogy minden ember bőrén más illatú ugyanaz a parfüm, de emellett egy jól megválasztott parfüm /itt nem Rólad van szó/ az egyéniséged része.
2009. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Konkretan ezen markak melyik parfumjere gondoltok?

Azert lenne fontos konkret nev, mert a ferjemet szeretnem meglepni, viszont nem ugy akarok inditani, hogy megprobalok egyszerre szazat megnezni, mert annak nem lenne jo vege...

Egy-ket tippem mar van, de szeretnem meg par (masok altal nagyon dicsert) parfumnevvel vasarolni menni es max 5-10 fajtat megnezni.

2009. márc. 10. 21:38
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, komolyan kerdezem. Ha ismered a parfumoket, akkor te is tisztaban vagy azzal, hogy be lehet oket sorolni bizonyos kategoriakba. Ezert is irtam meg az elso kommentemben, hogy pl a clinique happy stilusahoz hasonlokat keresek. Es ebbe mondjuk peldaul a bvlgari black nem sorolhato be, egybol kiesik, mint ahogyan meg szaz masik.

Kesobb pedig leirtam azt is, hogy miert is szeretnek nehany nevet osszegyujteni. Ismerek jopar ferfi parfumot (teny, hogy a noieket lenyegesen jobban), de az a baj, hogy azok kozul, amelyeket ismerek vagy van mar a ferjemnek, vagy expasikhoz kotheto, emiatt ujabbakra vadaszom.

2009. márc. 10. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Probald meg ezeket:Giorgio Armani- Aqua di Gio, vagy a Carolina Herrera - 212 Men, vagy Kenzo - Echo
2009. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

+ ezek nem a kedvenceim, de a Clinique Happy-bol kiindulva talan tetszenenek.

Nekem a Dior Homme az egyik kedvencem, meg a Paco Rabanne- Black XS

2009. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!