Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszi a nők többsége,...

Miért hiszi a nők többsége, hogy a rövid haj szexi?

Figyelt kérdés
Számomra nincs csúnyább, mint egy rövid fiús hajú nő. Semmi vonzót nem látok abban, ha egy nő férfias. Én még nem láttam olyan nőt aki szép lett volna vele. Mi a véleményetek?
2011. máj. 19. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is ronda, ha egy nőnek rövid a haja...
2011. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Én egy nőt azaz kettőt ismerek, akinek a rövid haj jobban áll, mint a hosszú. én nem szeretem a rövid hajat, egy szép nőt nagyon el tud csúfítani. Nekem is hátközépig érő szőke hajam van és szeretem, sosem volt rövid, nem is állna jól!


Pl. Tatár Csilla és az a csaj, aki a RTL tehetség kutatóján volt Balázzsal (nem jut eszembe a csaj neve) Nóri asszem ők is levágatták a szép hajukat és most nagyon középszerűek és nőietlenek lettek.

26L

2011. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

A többség nem hiszi azt, de most komolyan jobb az, mikor semmi fazonú, de hosszú, ritkás, törött haját őrizgeti valaki? Na én ezektől mászom falra.

Van aki sportol, nem ér rá minden edzés után megmosni a hosszú hajat. Van aki nem tudja kezelni. Van akinek nem áll jól szimplán. Persze fazon kérdése. Emma Wattsonnak szerintem jól áll a rövid haj, Pinket se tudnám elképzelni hosszú hajjal. Meg van egy évfolyamtársam, aki kb vállig érő hajjal olyan kis semmilyennek nézett ki, de amúgy meg egy vagány, klassz csaj. Rövid hajjal szuperszexi.

Meg mi van, ha az ő párjuknak épp a rövid tetszik? Bocs, de nem mindenkinek az a célja, hogy neked, meg az egész világnak megfeleljen.

(mielőtt azt hinnétek, hogy egy tüsi hajú troll vagyok, megjegyzem nem, lassan derékig ér a hajam. Mert most épp így jó. Aztán lehet hogy két hét múlva levágatom. :O)

2011. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A rövid fiús, meg a hosszú haj között azért van átmenet. Ha jó a fodrászod kevés hajból is ki tudja hozni a maximumot.
2011. máj. 19. 20:34
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem a hosszú haj nőies. Nem gondolom magam maradinak, meg nem is szokott semmi negatív gondolatom lenni a rövid hajú nők láttán, de én nem vágatnám le picire.


Munkahelyemen a legtöbb nőnek rövid a haja, egészen pici, tüsi. Ennek az az oka, hogy párás, koszos a levegő, minden nap mosni kell a hajat. (nem éppen nőies munkahely :P)

De én inkább mosom, ápolgatom, a mindennapi fürdési rutinba ez is belefér.


Munka után hazamegyek, megfürdök, hajat mosok és megyek tovább a dolgomra. Szerintem ennyi másnak is beleférne az idejébe.


Azt nem tudom megítélni hogy szexi-e a rövid haj vagy sem, mert én is nő vagyok, de az biztos hogy azokat a nőket látom nőiesnek, akiknek szép hosszú hajuk van. (és az ilyen nőkre tudok irigy lenni)

2011. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
nekem nagyon nem tetszik a rövid haj! egy lánynak legyen szép hosszú ápolt haja, hordja lófarokban az tuti :D
2011. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlen lesz férfias egy nő,azért mert rövid a haja.ha megvan a szép,nőies arc,jó alak,akkor simán jöhet.
2011. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

nem tudom..én azért láttam pár olyan csajt, aki eszméletlenül nőcis tudott maradni a rövid haja ellenére..és az összes haverom csorgatja a nyálát rá...

22L

2011. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%

Ha egy nő valóban szép, akkor rövid hajjal is az,

és egyébként azzal, hogy összefogjuk lófarokba a hajunk, vagy kontyba, azzal olyan ha elölről nézed mintha nem is lenne, vagy csak nagyon rövid.

Audrey Hepburnnek például nem nagyon van kiengedett, vagy hosszú hajú képe. Marylin Monroe-nak sincs hosszú hajú képe. Pedig ő aztán szexi volt.

Egyébként én is szeretnék hosszú hajat, de sajnos nem lehet, mivel, elég gyatra a hajam, így be kell érnem, rövid de vadabb frizurával.

2011. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Én ismerek olyan lányokat, akiknek sokkal jobban áll a rövid haj, mint a hosszú.
2011. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!