Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom hogy a tetoválás fáj,...

Tudom hogy a tetoválás fáj, de hol fáj a legkevésbé? Mert szeretnék, de az elsőt akkor olyan helyre, ami nem fáj annyira mint pl a bokán (úgytudom hogy ott nagyon rossz)

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahol a bőr vékonyabb és közel van a csonthoz. :)
2011. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és milyet szeretnél?
2011. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: azt elfelejtettem, hogy ott fáj a legjobban...:D
2011. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát igazából a lapockámra szeretnék... egy mancsot, a kutyám emlékére :(
2011. máj. 25. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
sztem ne fájdalom alapján döntsd el h hova csináltatod..mert egy életen keresztül ott lesz,még ha jobban is fájna ,ezért érdemes lenne kibírni vhogy.
2011. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lapockára úgy tudom eléggé fáj bár nekem nincs ott arról nem igazán tudok véleményt nyilvánítani. van az ujjaimon, mindkét alkar külső belső fele, mellkas, nyak, meg pont tegnap készült karomra. meg már kb 1 hónapja van fölötte a vállamon egy írás. ahol nem annyira fájdalmas: alkar. kar sem.váll. nyak. a mellkasom nekem eléggé fájt bár mások mondták hogy nekik nem annyira. nem tudom mitől volt lehet mert vékony vagyok. meg az ujjaim is eléggé fájt. ha piálsz előtte akkor nem annyira érzed bár szerintem ne rúgj be. aki azt mondja hogy hígítja a vért az hazudik. nem igaz szerintem. én volt hogy egyszer kétszer piáltam tetoválás előtt ugyan úgy vérzett. szinte sehogy. én phlogosam kenőccsel kenem. próbáltam már a bephantent, vazelint de egyik sem jó annyira mint a phlogosam. bár kinek mi. nekem ez a legjobb. minden tetoválásom házilag készült és nem használok fóliát sem mint ahogy azt a nagy tetoválók ajánlják! szerintem hülyeség. most gondolj bele nyáron a nagy melegben kint az utcán befóliázod úgy szét pállik és kidobja a festéket hogy az nem igaz. és nekem egyik tetoválásom sem lett csúnya meg nem fertőződött el ez miatt. szabadon hagyom az elejétől kezdve. attól gyógyul hogy éri a levegő. ja és a szőrt előtte borotváld le mert én tegnap úgy jártam hogy elfelejtettem és csak szenvedtünk 3 óra volt még meglett csinálva egy kb 10 cm magas 5 cm széles kereszt és nincs is kisatírozva az egész mert közepén halvány satír lesz. igaz hogy ott csak pihés de így sem maradt meg a festék csak nehezen. ha valamiben segíthetek kérdezz nyugodtan. 18/F
2011. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem se fájdalom alapján dönts mert aki nem bírja a fájdalmat az ne csináltasson bár ez nem annyira fáj hogy ne lehessen kibírni. volt ami eléggé fájt de egyszer nem húztam el a kezem vagy bármelyik testrészem. aki igazán szeretne az kibírja bár először én is paráztam:) előző vagyok. 18/F
2011. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja ha csináltatsz szólj a tetováló művésznek hogy ne hagyja ki annyira a tűt mert semmi értelme. állítólag az összes pancser tetováló kint hagyja szalonokban és úgy jobban fáj meg semmi értelme mert így legalább nem kopog a csontod :D nem kell azt annyira kint hagyni csak pár milimétert de ezek nem törődnek a vendégekkel nem érdekli őket hogy jobban fáj! 18/F
2011. máj. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D úgy kb négy hónap múlva meglessz a mancs a lapockámon :D (azért akkor, mert szülinapomra megengedte anyucimucikám xD) és azért jó ez a mancs nekem mert rengeteg mindent jelent :D köszi puszi mindenkinek ;)
2011. jún. 1. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:
De arra készülj fel hogy lehet függő leszel én esküszöm függő lettem azóta nem tudom megállni mióta az első elkészült hogy ne csináltassak most már lassan mindenhol van :D 18/F
2011. jún. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!