Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hiperérzékeny bőrre valami...

Hiperérzékeny bőrre valami szőrtelenítő módszer?

Figyelt kérdés
A gyantán, borotván és a szőrtelenítő krémen kívül. Ezektől kiütéses leszek, nem is kicsit.
2011. jún. 7. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Epilátor? :) Úgy csináld, hogy epilálás előtt pár napig kened testápolóval. Ha tudod, hogy másnap rövidgatyát/szoknyát veszel fel, akkor még délután epiláld.
2011. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lézeres szőrtelenítés? De komolyan erre már mást nem nagyon lehet mondani.

Nekem is érzékeny a bőröm, a gyantázástól konkrétan véraláfutásos lesz (ha kozmetikus csinálja, akkor is), a borotva jött be eddig a legjobban, persze nem eldobhatósat használok. Vettem egy 5 pengés gilette-et, jó sok borotvazselé, így nem lesz baja a bőrömnek, de a te esetedre nem nagyon lehet már mit javasolni, tényleg csak azt tudom gondolni, h nem a legjobb minőségű termékeket használtad.

2011. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Csipesszel húzgáld ki, attól biztos nem leszel kiütéses. :D
2011. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a Veet zselégyantája érzékeny bőrre tényleg jó( a kék)
2011. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csipesz,epilátor---tejóóég!!nem gondoltátok komolyan??nekem is iszonyatosan érzékeny a bőröm,egyszer kiszedtem epilátorral, nem elég, hogy pokolian fájt, de még hetekig be volt gyulladva utána a lábam!És még vérzett is!Meg ne próbáld!Én borotvával szoktam, de ügyelj arra,hogy jó minőségű legyen. Van krém,amivel be lehet kenni borotválkozás után, igaz,nekem nem nagyon segít, mindig kipattogzik a bőröm..Wáá,utálom:SS
2011. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én gyantáztatom most már talán másfél éve. Rengeteg volt a szőröm, erős szálú és még sötét is.

Gyanta előtt borotváltam kb. 5 évig. Még a mai napig is piros pöttyös az egész lábam + bikini vonal gyantázás után, ez szerintem természetes. Ha gyantázás után lefürdesz és óvatosan végig dörzsölöd a gyantázott felületet mondjuk mosakodó pamaccsal, majd bekened kamillás testápolóval lefekvés előtt, másnapra már semmi nem fog látszani, csak a szép bőr.


Még egy krém, ami nálam nagyon bevált:

[link]

2011. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!