Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogfehérítés szódabikarbónával...

Fogfehérítés szódabikarbónával. Ti mit gondoltok? :O

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a szódabikarbóna fehéríti a fogat, és sokan használják is, csak azzal nemvagyok tisztában, mennyit szabadna?Több oldalt olvastam, valahol azt irták napi 2,valahol heti 2..valaki aztmondta havonta szabad csak mert tönkreteheti a fogat. ez igaz?:S
2011. jún. 11. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
a napi 2 az biztos, hogy sok. havonta szerintem hülyeség. annyi idő alatt megint sárgás lesz... én úgy hetente szoktam, és nincs semmi baja még a fogamnak :)
2011. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is hetente kell, régen mindig hetente csináltam smemi baja nem lett a fogamnak :)
2011. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jahjah, hetente lehet, mert ha többször csinálod, akkor kikezdi a fogzománcot :)
2011. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb helye azt olvastam, hogy havonta 1x szabad. Egyébként, ha jó minőségű fogfehérítős fogkrémet használsz, elég mellette havonta 1x vagy 2x szódabikabónával fogat mosni. Valóban tönkre teszi a fogzománcot, ezért nem szabad gyakran használni.

A napi 2x-i használat, biztos, hogy sok, de hosszútávon szerintem a heti 2x-i használat is sok.

Nekem pl. a vademecum white fresh 2in1 fogkrém vált be. Mióta ezt használom észrevehetően fehérebb a fogam, mellette havonta 1x használok szódabikarbónát is, ha nagyobb alkalom van akkor 2x.


Szerintem érdemesebb kipróbálni, melyik fogkrém használ neked, és azt használni, mert hosszútávon tényleg tönkreteszi a fogzománcot a szódabikarbóna. Egy ismerősöm fogáról már lepattogok a zománc, mert gyakran használt szódabikarbónát fogfehérítésre..

16/L

2011. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. okt. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!