Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kerüljem el, hogy a...

Hogy kerüljem el, hogy a mellem eldeformálódjon és lógjon?

Figyelt kérdés

Büszke vagyok rájuk, és szeretném, ha minél tovább ilyen szépek maradnának.

Sokáig szégyelltem a mellem, mert a szilikonos "csodanőkhöz" hasonlítottam magam. Miután koleszos lettem, elég sok természetes cicit láttam, és rájöttem, hogy az enyéim nemhogy nem csúnyák, hanem kifejezetten szépek. (Persze nem tökéletesek, de hát... :)) A pasik is dicsérték, mondjuk és sosem hiszek nekik. :)


Szóval mit tegyek? Éjszakára is hordjak melltartót? Mert amikor hason alszom, akkor ide-oda nyomódnak. Van valami krém vagy bármi, ami megelőzi a lógást?


2008. febr. 22. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de elég fiatalnak tűnsz még. Szerintem semmi szükséged még kencékre, csodakrémekre. Vannak ezek a mellfeszesítő krémek, nem tudom mennyire hatásosak, de szerintem még korai ilyet használnod.
2008. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, fiatal vagyok, mindössze 20 éves, de jobb a megelőzés. :)

Köszi, hogy írtál!

2008. febr. 22. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem tornáztasd, de az hogy éjszaka mit csinál a melled, azt nem hiszem hogy valamit jelentene a formájára nézve! Ha majd gyereked lesz, utána kérdezd meg mégegyszer a kérdést:) (amúgy ez engem is sokat foglalkoztatott, de már nem. Már úgy van jól ahogy van, idővel úgyis lelöttyed, akkor meg majd nem tudok magamra nézni??? Na nem. Olyan amilyen.)
2008. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hehe nekem van tapasztalatom a dologban, mert nekem alapból nem feszesek. Szóval még csak nem is korfüggő a dolog, mert nekem 11 éves korom óta csúnya, más nőknek meg 40 évesen és terhesség után is formásabb mint nekem 11 évesen volt, és semmit nem tesznek érte.


Szerintem az éjszakai melltartó igenis használ, és a hideg-meleg zuhany. A sok úszás meg a lehető legjobb lógás ellen.

2008. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!