Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az igaz, h Németországban sok...

Az igaz, h Németországban sok a csúnya nő?

Figyelt kérdés
Így hallottam. Nem azt mondom, h mind, de többségben vannak a csúnyácska nők.
2011. jún. 30. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mint mindehol ott is vannak csúnya nők...de inkább az angolokra jellemző
2011. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Az igaz, hogy Spanyolországban vannak férfiak?
2011. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, angolokról is hallottam már, bár róluk még azt is szokták mondani, h borzasztó fogazattal vannak megáldva.

Tudom, h mindenhol vannak csúnya nők, de nem pl 80% arányban.

2011. jún. 30. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Németországban éltem sokáig, és szeretem a németeket, de el kell ismerni, hogy slampos antinőből (pl. fiúsan rövid haj, idétlen szemüveg, melegítő, ohne mosoly), és drabális, brutálisan elhízott, hatalmas seggű (akkorát idehaza nem látsz), szőke, szeplős amazonokból rengeteg mászkál náluk. Meg vannak náluk csinos, aranyos lányok is, de hm... ízlés dolga.
2011. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs csúnya nő csak kevés pia
2011. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezért meg fogtok kövezni,de úgy vélem az északi nők általában inkább csúnyácskák..(NEM MIND!!).

A déliek életvidámabbak,pezsgőbbek,szenvedélyesebbek,ott a sok tenger+óceán és a sós levegőtől szebb lesz a bőr is(igen északon is vannak,ott mégis több a ragyás stb. ember)..meg én úgy vettem észre hogy ÁTLAGBAN nincsenek is annyira elhízva,ott nem annyira menő a meki meg ezek.

Szép napbarnítottak (bár ez ízlés kérdése).

Meg latin nőknél pl. nagy mell,széles csípő,vastag ajkak (bár ez is ízlés kérdése,mindenképp nőiesek).

2011. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak csúnya nő, csúnya férfi is több van ott, mint máshol. :D
2011. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Magyarországon is elég sok olyan nő mászkál aki nem szép, slampos stb... Minden országban vannak szép és kevésbé szép nők. Nem lehet általánosítani!
2011. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is megfigyeltem, a német és a brit nők vetekedhetnének egymással.

Amugy szerintem az sem igaz, hogy délen sok szép nő van, a déliekkel az a baj, hogy ők meg a másik véglet..

Én azt mondom a legszebbek a kelet-európai nők, a magyar nőkkel az a baj, hogy kezdenek elnyugatosiasodni, egyre több itthon is az elhizott(már fiatal korban is), illetve az antinő, hogy a sablon nöcskékről ne beszéljek.És ami a legsiralmasabb, mi számit itthon jó nőnek? A szolis, piercinges, póthajas műnők, na ez az, amin változtatni kéne.

Szerintem a 90-es évek végéig még igaz volt az a mondás, hogy a magyar nők a legszebbek, de most már egyáltalán nem mondanám ezt.

2011. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen! De sok a jólöltözött fiatal :) De a pasik nagy arányba szépek szerintem... (15-2O éves korról beszélek)
2011. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!