Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiknek higgyek? A tükörben...

Melyiknek higgyek? A tükörben szépnek látom magam, a saját magam által készített képeken viszont nem. De mások is szépnek mondanak. Viszont amikor a fényképeket nézem, hát, elég nehéz ezt elhinni. XD

Figyelt kérdés

Amikor magamról próbálok fényképet csinálni (telefonnal, vagy előre beállítva rendes géppel) többnyire nem sikerülnek jól és teljesen rondának látom magamat. Viszont a tükörben meg szépnek:D Viszonylag sokaknak tetszem, mondták is már, tehát nem csak elfogult családtagokról van szó :D Szilveszterkor odajött hozzám és kézen csókolt egy pasi (aki józan volt!:D), és arról áradozott, hogy egy igazi szépség vagyok XD És ezen kívül is még voltak furcsa esetek:D Meg egyszer egy esküvőn voltam, és a fotósnak mondtam, hogy remélem jó lesz a kép, mert rólam elég rosszak szoktak lenni. Ő meg azt mondta, hogy szerinte rólam nem igazán lehet rossz képet csinálni:D (Amúgy nő volt, szóval mégcsak nem is férfi:D)

Most akkor hihetek nekik?:D Ezek szerint én vagyok bűn rossz fotós? XD Elég szar lenne, hogy szépen kisminkelem magam, elégedetten belenézek a tükörbe erre nem is úgy nézek ki mint ahogy látom :D

Más is küszködik ilyesmi problémával?:D


2011. jún. 30. 23:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez sajnos velem is így van, a tükörben szép vagyok a képeken nem, ami azt jelenti, hogy 40 képből 1 ami jó rólam, de az viszont ütős!:) Egyébként én sem vagyok a rút kiskacsa! :D
2011. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel en is igy vagyok! Ritkan tetszem magamnak a kepeken. Ettol fuggetlenul szeretem ha fenykepeznek, maximum az unokaimnak nem tudok majd dicsekedni, hogy: milyen jo no volt a nagyi! :) mert a kepek alapjan nem hiszik el! :)
2011. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Fura, de tükörben én is szebbnek látom magam. Persze nem mindig. Viszont bűnrossz képek készülnek rólam. Én mondjuk nem vagyok az a gyönyörűség, hanem csak épp nem vagyok ronda. De a képeken csak minden századik jó, azt hiszem...

Mosolygósan tükörbenézve meg egész jó a látvány, remélem életben is inkább a tükrösnek látszok. :-))

2011. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Van nekem is néhány képem, amire azt mondom hogy na jó ez egész szép lett, de a nagy többség az brr...:D És ez olyan baromi igazságtalanság. Soha nem tudom meg, hogy látnak kívülről valójában:D

Amúgy most jutott eszembe, hogy pont az említett esküvőn volt hogy öten körbeálltak hogy én vagyok az este legszebbje..hát gondoltam is magamban hogy atyaúristen xD Azért ez kicsit durva :D

Mondjuk lehet, hogy egyszerűen egy profi fotóst kéne megkérdezni, hogy mit gondol az arcunkról. Végülis ki más értene hozzá, ha nem ő? :)

2011. jún. 30. 23:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy fotogén ennyi :) velem is ez van , de én már elfogadtam :D...mikor fényképezem magam akkor a tükör elé megyek és nézem h milyen fejet vágok , na mondom most úristendejólnézekkibasszus ."katt" kész is van egy röhejesen szar kép :D:D... én még azt is próbáltam hogy nézem magam a tükörben , beállitom "a fejet" és pont a tükörhöz rakom a gépet hátha...hát nem :D ugyis szar lesz :D nekem 50ből 1 jó kép születik pedig alapból elég jól nézek ki ..:D

19/L

2011. júl. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

El se hittem volna hogy ennyien vagyunk ugyanazzal a problémával:D De amúgy tényleg végül is sokat nem érünk vele ha fotón is jól mutatunk, a lényeg hogy élőben jól nézzünk ki (: Ahova meg kép kell rólunk, majd csinálunk 50 darabot, abból csak lesz egy-kettő jó xD (legalábbis nekem így szokott lenni)

Akkor hiszek az emberi véleményeknek továbbra is és inkább nem elemezgetem a képeimet:D

2011. júl. 1. 01:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom. Épp ezen bosszankodtam a minap :)

Hobbiból fotózok, és szoktam magamat is fotózni. Hát mint ne mondjak, nincs egyszerű dolgom :S

Fogom a tükröt, belenézek, "beállítom az arcom", lefotózom magam, éééés... borzasztó :S

Az ilyen spontán képek meg... Úúúúú :S

És emellé nekem is azt mondják, hogy szép vagyok. Úgyhogy passz. Lehet hogy utál a fényképezőgépem?! :))

2011. júl. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom :D :D Ráadásul nekem szöke a szemöldököm, ami élöben irtó jól néz ki a szöke hajamhoz, babaarcom van... de a fényképeken..pff mintha ott kopasz lennék, nem lenne szemöldököm vagy nem is tudom. Meg a szám is teljesen normális vastagságú de keskeny, fényképeken meg mintha szám se lenne xD xD azért ez kegyetlen xD a kislányomról sokkal szebb képek készülnek :D

23/N

2011. júl. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nálam is ezvan.Tükörben én is szép vagyok,fotókon nem.Pedig sokan dicsérnek hogy szép vagyok.Az tény hogy nem vagyok fotogén,nagyon ritka a jl sikerült kép,de akkor az tényleg jó.:)

24/L

2011. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezzel nagyon sokan vannak így. A fénykép csak az adott másodperc tört részét veszi fel, így vagy épp előnyös arcodat mutatod rajta, vagy nem. De fotón nem is jön vissza igazán a kisugárzásod, hacsak nem profi munka, beállítással és gondosan beosztott fényekkel. Élőben biztosan szép vagy!
2011. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!