Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért divat a MŰhaj, MŰköröm,...

Miért divat a MŰhaj, MŰköröm, MŰszempilla. Minden mű. A természetest semmibe nézik? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Rendben,hogy a férfiaknak akarunk tetszeni,de hogy minden mű lesz már lassan rajtunk,nőkön...Félreértés ne essék,nem ápolatlanságra gonolok,hanem a természetes szépségre.Miért nem azt hangsúlyozzák ki magukból a MŰnők?
2009. márc. 28. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Mert a filmek, és úgy az egész média egy lehetetlenül magasfokú szépséget tart ideálisnak, csakhogy ezt a szépséget nem lehet elérni még műtétekel sem.


Láttam a neten egy videót.

Bevittek egy egyszerű nőt, megvilágították az arcát, és máris fiatalabbnak tűnt. Aztán jó sok sminket kentek rá, és a haját is órákig csinálták. Majd a kép elkészülte után photosoppal megnyújtották a nyakát, kisebbre vették a ráncait, a homlokát, és úgy minden hibát, és aránytalanságot eltűntettek.

Végül a képen teljesen máshogy nézett ki, mint a valóságban, mikor bement a fotózásra.

2009. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, hogy miért vált divattá, de egyszerűen undoritó ez az egész. Az ember próbálná felvenni a versenyt vmilyen szinten, de lehetetlen. Hosszu hajam van, amit évek óta növesztek, de mégsem olyan hosszu mint annak aki 60 ezerért felcsatoltatott egy gusztustalan műhajat. Hosszu szempilláim vannak, de a műszempilla mellett nem tűnik annyira hosszunak. És ami legujabban bosszant, az a színes kontaklencse. Elvileg szép világoskék szemem van, na de azért annyira nem mint a régi bounty reklámos csajnak, amit manapság bárki elérhet egy kontaklencsével...

A műköröm az egyetlen műbiznisz amit kipróbáltam, azt mondjuk szeretem, mert amugy mindig letörtek a körmeim, pedig a hosszut szeretem.

Szóval remélem hamarosan visszajön a divatba a természetesség :)

2009. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2009. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Az első vagyok, és pontosan erre a videóra gondoltam!
2009. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Gondoltam,ezért másoltam be :)

Ha valaki kiváncsi rá,nézze meg ezt is : http://www.youtube.com/watch?v=jSFD0Ni7miA&feature=related

csak érdekesség képpen :)

2009. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezt sugallja a tv.A filmekben hol láthatunk természetes nőket?Mindengyiknek műköröm,-szempilla és minden amit csak el tudunk képzelni.Pedig egyáltalán nem minden pasi nézi azt...Sokkal fontosabb a belső érték!:)Én,igaz,még csak 14/L vagyok,de nagyon ritkán festem van(1hónapba 1-2x,de akkor is ha hazaérek és tudom,hogy nem megyek sehova rögtön lemosom alaposan,sőt este zuhanyozásnál is,mert ha maradt egy pici smink akkor az is lejön.)A smink nekem egy szempillaspirált és ezüstös cerkát jelent!A körmömet csak átlásztó lakkal festem néha,hogy ne rágjam!És nem is gondolom,hogy ez meg fog változni,jó oké lehet,hogy 2év múlva egy picit több sminket használok,vagy néha kifestem a körmöm egyszínűre.De nem leszek műnő!
2009. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Döbbentes a videó!!
2009. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
én soha nem lennék műnő.. igaz én kicsit több alapozot + pudert használok mint általában a nők de nekem 1 bőrbetegség (súlyos akne) miatt szinte elengedhetetlen mert ha nincs rajta csunyának érzem magam és ujra depresszioba esni nem akarok (sajnos az arcomon sok a pattanás utáni heg) de a MŰ dolgokat nagyon kerülöm... nem is birom a műnőket.... ezek igy h lehetnek boldogok?
2009. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Én se bírom ezt az egész műdolgot... Ezek mind csak egy maszkot képeznek. Semmire sem jók.
2009. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Kedves, 15:23...

Látod, teljesen magad ellen beszélsz.

Azt mondod, hogy nem olyan szépek a körmeid és hamar letörnek, s ezért műkörmöt használsz. Na, képzeld el hogy másnak nincs hosszú haja/szempillája s ezért műt használ. Másnak nincs olyan szép kék szeme, mint neked, de ő is vágyik rá, úgy mint te a szép, hosszú körömre és vesz színes kontakt lencsét... Nincs ezzel semmi probléma, csak nem kell túlzásokba esni. Van olyan műszempilla, aminek természtetes a hatása. A póthaj, ha jól van felrakva, nem látszik hogy nem eredeti( és persze ha rendszeresen újrarakatja a tulajdonosa)... Semmi baj nincs a "mű" dolgokkal, amíg szép. Mindenkinek más tetszik és sztem az a lényeg, hogy mki önmagának tetszen és legyen elégedett. Ha vki "műnőként" tetszik magának, az ő dolga, nem?

Engem speciel a fiús lányok borítanak ki...


18/L

2009. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!