Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapság már senkinek nem jön...

Manapság már senkinek nem jön be a szőke haj, kék szem fehér bőr kombó?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 18:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Miből gondolod?
2011. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mert mostanában mindenhol na megy, hogy a barna haj, bőr és szem a legszexibb.
2011. júl. 12. 18:27
 3/23 anonim ***** válasza:
A való világban? Vagy az interneten?
2011. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
szorakozol velem? nekem ez a szexepilem. ;-) es amelyik pasi veszi a batarsogat meg meg is emliti h pont ezek tetszenek neki.
2011. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ne már, én pont ilyen vagyok :O :((
2011. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm nézett ki így, az 1. benyomása a legtöbb embernek az volt róla, hogy hülye cicababa. Most befestette barnára a haját. Azt mondta, hogy neki sem tetszik barnán, mert ez nem ő, de ezen az egyen tud csak változtatni és így legalább nem nézik le kapásból az emberek. Hiába próbálom meggyőzni, hogy ő úgy volt szép, nem hiszi el.
2011. júl. 12. 18:46
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

A pasik mindig a szőkéket stírölik meg jobban... :D


Üdv: Egy barnás bőrű, barna hajú, sötétbarna szemű lány.

2011. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Ne hülyéskedj. A szőke, kék szemű csajnál nincs gyönyörűbb. A barna nagyon átlagos.
2011. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, kit érdekel a haj meg a szem színe? Persze oviskoromban nekem is konkrét elképzeléseim voltak a jövendőbeli hercegemről, de ezt már kinőttem. :D

Lehet, hogy én vagyok a buta, de szerintem pont ezek azok a külsőségek amik egyáltalán nem számítanak. Vagy jól nézel ki, vagy nem. Szerintem a pasik többsége se hajszín alapján választ magának párt.

25N

2011. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja. Van fontosabb dolog is a külsőt nézve. Például testalkat, arc, öltözködési stílus, kisugárzás. Ezek szerintem mind sokkal fontosabbak, olyan mindegy, hogy valakinek milyen hajszíne van. Előbb választanék a fogai állapota alapján, mint hajszín alapján. A szem az lehet fontos, de ott se a szín, van akinek szép szeme van, ez lehet kék, zöld, barna, nem a színén múlik.
2011. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!