Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha tűvel és rendes toll...

Ha tűvel és rendes toll tintával csinálok magamnak tetkót az árt valamit? Vagy elfertőződhet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez bőr rákot okozhat... Szerinted? Ha nagyon akarsz tetkót akkor menj el szalonba.
2011. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca.. ***** válasza:
80%

akkor már tustintát vegyél.

de azért ezt még én se vállalnám be. ha nem is lesz semmi bajod, a tetoválás tuti ocsmány lesz, mert nem tudod pontosan olyan mélyre küldeni ahogy azt kell, szét fog folyni, foltos lesz, és halvány.

de ha mindenképpen bele akarsz vágni, akkor tustinta, és fertőtlenítő minden mennyiségben.

2011. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekem haverom csinált a házi készítésű tetkógépével, tustintával, két tetoválást, 10 éve, és még élek.

A tetoválás ki van fakulva, soha nem is volt sötét, elég sittesen néz ki, a felkaromon lévő befejezetlen.

A bokám fölött, és a bal felkaromon van egy nonfi.

Megbánni nem bántam meg, mert szerencsére nem rontotta el, csak át kéne menni rajta, és befejezni.

Amúgy azóta van szalonban készült tetkóm is, azért az minőségibb.

Amúgy én nem csinálnám meg amire készülsz, mert ha el lesz rontva, és heges marad, az örök darab lesz.Inkább várj, kb 5000 ft-ért már csinálnak kisebb mintákat, ha jó helyet fogsz ki.

28/F

2011. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2011. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, lesz egy pofás börtöntetkód.

a szöveg legalább az lesz, h: Szeretlek Mari? :P


ne legyél már ilyen amatőr. szalonban egy kisebb minta 10-20 ezerért kész, és legalább szakember csinálja.

2011. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!