Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én egy 19 éves lány vagyok és...

Én egy 19 éves lány vagyok és nagyon kicsik a melleim. Hogyan tudnám természetes módon nagyobbítani? Ha lehetséges ilyen

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
A saját érdekedben ne próbálkozz mellnövelő tablettákkal. Nekem is kis mellem van. Előnyei: én nem a mellemmel hívtam fel a barátom figyelmét magamra. Kettő: sportoláskor/alváskor/öregkorban is előnyösebb a kicsi. Három: sok pasi jobban szereti a miniket, mint a tőgyeket-rengeteg pasi véleménye szerint!!!!!!!!! Hagyd békén, még valamennyit akár nőhet is.
2009. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké. Hát remélem. Nekem a volt barátom azt mondta hogy nagyon kicsik és semmi nőies alakom nincs emiatt. :( nem esett jól, de megfogadom.
2009. ápr. 5. 18:13
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Akkor jó bunkó volt a barátod,már ne is haragudj. Aki szeret nem a melleid miatt fog szeretni,hanem magad miatt. Ne hallgass ilyen tuskókra. Egyébként én is a kismellűek táborát erősítem,én is sokat keseregtem rajtuk. Ekkor megtaláltam a nagy Ő-t, és elfogadott és szeret. Azóta megbékéltem magammal. Ne bántsd őket, szerintem a természetes mindig szebb akkor is ha kicsi. A mű meg ronda.
2009. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen műt semmi képpen nem szeretnék msot se, késöbb se. És tudom,vagyis szerintem is bunkó volt, dehát így jártam sajnos, pedig nagyon szerettem. Nekem még nem adatott emg,hogy megtaláljam a nagy Ő-t. Remélem sikerül amjd egyszer aki ugy fog szeretni mint téged a barátod.
2009. ápr. 5. 18:19
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerintem szólj vissza a barátodnak, hogy neki meg a farka kicsi, és nem elég férfias emiatt. Miféle viselkedés ez tőle???
2009. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Létezik mellnövelő masszázs!Egy akupunktúrás orvos el tudja mondani,hogy milyen pontokat kell masszírozni a melled körül!Pár centit segít!
2009. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
mellnövelő rágóval.
2009. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia én is 19 vagyok, lassan 20.

Állítólag még 2 évig nőhet a mellünk...

Én már ki vagyok készülve, néha érzem, hogy fáj aztán mintha pár millimétert nőtt volna (én nem akarom, hogy nagyobb legyen). Amúgy én is totál lapos vagyok, de én örülök neki. :)

Ilyen gyógyszereket, tablettát, rágógumit semmiképp se próbálj ki egyrészt pénzkidobás másrészt pedig tönkreteszi a szervezeted és kitudja mi van benne. Én a közelembe nem engedném.

A barátod biztos egy p.cs volt aki a nagymellű cicababákra bukik és nem lát tovább a mellüknél... ne haragudj. De rendes pasi ilyet soha szóba nem hozna, ha szeret gyönyörűnek lát és még ha észre is veszi egy-két hibádat sosem mondaná neked, sőt dicsérne, hogy legyen önbizalmad.

Nekem is mondták már páran, hogy nekik nagyobb mellük van, mint nekem (pasik :D). De engem nem érdekel, leordítom őket, hogy nincs jobb dolguk, mint az én melleimmel foglalkozni?! Hülye bunkók... engem aztán nem érdekel. Emiatt nem fogok másképp viselkedni, ugyanúgy nyomulok :) És senki nem utasított még el azért, mert gyakorlatilag egy 12 évesnek nagyobb melle van, mint nekem. Neked is tuti nagyobb :)

Ezzel nem kell foglalkozni, szerintem megnagyobbíttatni sem szabad. Na jó, talán ha pár év múlva is kicsi marad és ha már nagyon zavar annyira, hogy tényleg kikészít. De remélhetőleg ilyen nem lesz. Vásárolj olyan felsőket amik előnyösebbek neked és így szépen kiemelheted a dekoltázsodat. Nem csak az szép akinek hatalmas kannái vannak és kijön a felsőjéből és szerintem hányingerkeltő...

De push-up melltartót nem ajánlok, mert gondolj bele talizol egy sráccal csak ruhában lát, aztán amikor leveszed a melltartót milyen csalódás neki. és nem azért, mert kisebb a melled, hanem mert átverted.

Akinek emiatt nem kellesz attól isten óvjon! Örülj neki, hogy időben kiderült, hogy milyen idióta és hogy megszabadultál tőle.

2009. ápr. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
93%
Szia!Én 33éves vagyok,kis mellekkel,most várom a 2.babámat.Gondolj az előnyökre:szülés és szoptatás után is feszesek a melleim,nem lógnak.A páromnak a mellbimbóim tetszettek meg...érdekes ez férfi szemszögből.Mellesleg ha valaki szeret,ne a cicidért szeressen!
2009. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, nem mondom hogy annyira apróak lennének a melleim. De lehet csak mér hozzászoktam... egyébként régen én is sokat kseregtem ezen, de nem érdemes. Szerintem is szólj be a (remélem azóta ex) barátodnak, hogy neki meg a ... kicsi, és nem is volt jó vele. Remélem ezzel olyan maradandó lelki károsodást okozol neki, mint te neked... hülye bunkó!

Engem már nem érdekel, hogy kicsik, mert a barátom imádja őket. Hiába kicsik, legalább nem lógnak, hanem feszesek! És igen, legalább futás meg minden közben nem lötyögnek, ami szerintem elég gáz. És ha pasival beszélek, az nem csak a melleimet veszi észre.

Fel a fejjel!

2009. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!