Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Uv lámpával lehet olcsó...

Uv lámpával lehet olcsó körömlakkot szárítani a körmömre?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még műkörmöm, mert nem szeretném tönkretenni az igazi körmeimet, és a pénztárcám sem engedi meg! És egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy hogyan működik ez... xD De arra gondoltam hogy mi lenne ha, átlátszó körömlakkal (több rétegben) UV lámpával szárítanám rá a körömlakkot a körmömre, és így nem kellene lereszelni, hanem elég a körömlakk lemosó! Ez lehetséges?
2011. júl. 27. 21:32
 1/2 anonim válasza:

Szia! Lehetsége, bár én nem konkrétan ilyen nevenincs lakkokat használok. Nekem nagyon gyengék voltak a körmeim és én az átlátszó körömerősítőket "dermesztettem" rá így, és utána azt festettem le színessel és azt is rá szárítottam. Majd olyan 1,5-2 hét múlva lemostam és 2 napig pihentettem őket. De lényeg a lényeg a körmöm meerősödött és most 1,5 cm hosszú a fehér része :D Ezt a körömerősítőt használom(nem egy vészes ára van):

[link]

2012. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A koromlakk levegore kot, UV lámpában nem fog megkotni hamarabb :D UV lámpában a gél lakk és a zselé kot!
2015. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!