Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt, hogy nem...

Éreztétek már azt, hogy nem azok vagytok akit a tükörben láttok?

Figyelt kérdés
Én nap mint nap ezt érzem.Ha belenézek a tükörben,úgy érzem,hogy ez nem én vagyok.Egy kicsit hülyén hangzik,de tényleg így van.Nincs összhangban a külsőm a belsőmmel.Ezen lehet változtatni valahogy?
2011. júl. 29. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már hasonlót.
2011. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek. Nem tudom, mitől lehet. Nem vagyok teljesen megelégedve magammal, pedig nem vagyok abban a korban, hogy azt mondogassam de rusnya vagyok, de kövér.. nem megerősítésre vágyok, csak hogy magamat el tudjam fogadni. De ha belenézek a tükörbe, az nem ugyanaz, mint ahogy elméletben elfogadnám magamat.
2011. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én is sokszor vagyok így..amikor nem érzem magam jól a bőrömben..vagy pl olyan ruha van rajtam ami nem illik hozzám..ilyesmi

mit szeretnél változtatni magadon, ha megkérdezhetem? :)

2011. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy nem vagyok egyedül ezzel:)

Hát úgy alapból az arcom nem tetszik,de próbálom elfogadni,mert azon nem nagyon lehet változtatni.Sajnos a bőröm se a legszebb,de azt is próbálom kezelgetni.Gondolkozom egy hajvágáson-festésen,meg persze sportolok,diétázok,hogy a lehető legtöbbet hozzam ki az alakomból.De még így is nehéz magam elfogadni.

2011. júl. 29. 11:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem ennél durvább, mert volt olyan időszak az életemben, hogy 2 hetente másként néztem ki. Változott a bőrszínem, egy csomót híztam vagy éppen fogytam, stb. Nagyon zavaró volt. De még a tükörnek így is jobban hiszek, mint a fényképeknek. Azokon egy teljesen másik embert látok és nem magamat.
2011. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mintha csak én írtam volna ki a kérdést... Csak én nem csak a tükrökkel, hanem a fotókkal is így vagyok, főleg az utóbbival. Egy képet nézek magamról, és mintha nem én lennék. Míg a tükörben el tudom magam fogadni, a kép teljesen különbözik tőlem: csúnya, kócos haj, szélesebbnek tűnök:( 21L
2011. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok a fotókkal.Na ott aztán tényleg nem magamat látom.Nagyon csúnya vagyok fényképeken.
2011. júl. 29. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
én eddig nem éreztem, végre mertem rockernek lenni, már 3 éve erre vágyom, és úristeeeeeen egyszerűen tényleg magamat látom a tükörben:DDD próbáld ki te is, milyen zenét hallgatsz?
2011. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mindenfélét:)
2011. júl. 29. 11:22
 10/13 anonim válasza:
Nem vagy ezzel egyedül. Én is egy csomószor érzem ezt.. Most 4 év után egyszerűen nem bírok ránézni az ált. sulis tablómra meg tablóképemre, meg aputól is majdnem elvettem a képet.. Meg egy csomó képre azt mondom, hogy milyen szar lett már.. A tükörrel meg úgy vagyok, hogy vagy nem nézek bele, vagy pedig vizsgálgatom magam, hogy ez nem én vagyok, én belül másmilyennek képzelem magam, én nem itt és így akarok élni.. Meg azt is megválogatom, hogy mit veszek meg, mert félek, hogy nem fog jól állni.
2011. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!