Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok, de még...

17 éves fiú vagyok, de még mindig nem nő borostám. Érthetetlen, valami hormonális gond lenne?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 16:32
 1/4 anonim válasza:

addig örülj, amíg nem nő...

nem kell 2 naponta borotválkoznod...

2011. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, későn érő típus vagy, ennyi:) majd ha meg nő, átkozni fogod. :D Kivéve ha meghagyod szakállat és

bajuszkát:D

2011. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én mindig is az olyan pasikra buktam, akik nem borostásak...ugyanis az ápolatlan(=borostás) arc állandóan összekarcolta a számat és a környékét és amikor csókolóztunk akkor utána úgy néztem ki mint egy bohóc nagy piros szájjal...


úgyhogy örülj a "baba arcodnak"... ha emiatt aggódsz, ne tedd! sok nőnek inkább ez jön be, mintsem tarzan :)))

2011. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Későn érő típus vagy, mint a bátyám. Ő is mindjárt 17 lesz és még nem nő a borostája. Szerintem örülj ennek, mert így kisfiúsabb az arcod és ez a legtöbb csajnak bejön ;)

15/L

2011. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!