Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tükör vagy a fénykép mutat...

A tükör vagy a fénykép mutat rólam 'igazi' képet?

Figyelt kérdés
Nem mondanám magam csúnyának, de nem vagyok megelégedve magammal. A tükörben még csak-csak, de képeken egyáltalán nem. Lehet, hogy azért, mert nem vagyok fotogén? A képeken nagynak látom az orrom például, de a tükörben szinte fel sem tűnik. Melyik vagyok valójában?
2011. aug. 7. 12:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%

a kép!!!


egy kutatás bizonyította, keress rá neten

2011. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
2011. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%

[link]

xdxd

2011. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
2011. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat hallanám...de vannak olyan képek,amiken megvagyok magammal elégedve...szóval változó :)
2011. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Elég nehéz eldönteni, mert mindenki mást mond. Azért reménykedem benne, hogy a tükörben van az igazi... :-)
2011. aug. 7. 13:28
 7/27 anonim ***** válasza:
én is, mintha magamat hallanám...:)
2011. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én is remélem,hogy a tükör,bár mint ahogy mondtam van olyan fénykép,amivel megvagyok elégedve :)
2011. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tükör (remélem xD)

Például mikor tök jól megcsinálom a hajam és mondom magamnak, hogy na, ez tök jó, lefotózom magam és tiszta hülyén nézek ki, a hajam is gáz és lapos.

Amúgy azért inkább a tükör, mert a fotó csak egy pillanatot kap el. Amúgy azt mondják, hogy a fotók pl. amúgyis kövérítenek.

Esetleg készíts magadról egy kis videót, abban mozogj, mosolyogj, forogj, hogy minden oldalról lehessen látni. Na, az sokkal valóságosabb lesz, mint egy kép:)

2011. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
szerintem a tükör. mindenkiről lehet rossz képeket csinálni! képnél meg a fényviszonyoktól is függ, hogy milyen a fotó. inkább a tükör:)
2011. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!