Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya a mellkasom, mert...

Csúnya a mellkasom, mert kiáll a csont, nagyon szégyellem, mert nem szép és nem merek kivágott ruhákat felvenni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Én azt olvastam hogy ez valami tyúkmellkas vagy hasonló. Az interneten nem találtam képet róla, de csúnya nagyon. Annyira égett a pofám amikor le kellett vetkőznöm a barátom előtt :$ :( :( Ráadásul kicsit a melleim is, úgyhogy elég feltűnő :/


21/L


2011. aug. 7. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, hogy megnézhesse, mert az én évfolyamtársam jó pár évvel ezelőtt elküldték. Nem akarlak megijeszteni, de jobb ha látja Ő is.
2011. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úszás úszás úszás.!! nemtudom voltál e orvosnál. ha nem akkor mindenképp menj el ortopédiára.de előljáróban annyit h általában hát és mellizom erősítést ajánlanak. meg gyógytornát, meg ÚSZÁST. ha van lehetőséged, és tudsz is, akkor csináld sokat. ha meg nem tudsz, tanulj meg! az a legjobb ilyen mellkasdeformációkra hidd el :) nekem is van, csak nekem befelé áll.
2011. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell szégyellned. AZ exemnek is ilyen volt a mellkasa, születési "rendellenesség": ellenkező irányba nőtt egy csontja. Én speciel imádtam rajta. (:


22L

2011. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha járok úszni meg tornázok akkor visszamehet ez a csont? :/
2011. aug. 8. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csont, akkor nem valószínű. Szerintem max. műtéttel lehet "kivágni" onnan.
2011. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a csont már nem fog visszamenni. max a műtét jöhet szóba, de az veszélyes nagyon sokszor még rosszabb lesz mint előtted volt. sőt nem is tudom hogy csinálják. a bemélyedésnél úgy tudom, beültetnek egy hajlított titánlemezt, majd odabent megfordítják, ezáltal a hajlat kiemeli a bemélyedő csontot(olyasmi elven működik mint a fogszabályozás). de kiálló mellkasnál nem tudom hogy csinálják :S
2011. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!