Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki nem átlagos? (tudom, hogy...

Ki nem átlagos? (tudom, hogy a kérdés rövid)

Figyelt kérdés
Ha valaki ide felteszi a képét, akkor mindenki azt írja rá, hogy átlagos. Még a legszebb lányokra is. Ma már ki nem átlagos? Képeket is linkeljetek (lehet a GYIK-en szereplő képek közül is), de kérlek ne sztárokról. Előre is köszi.
2011. aug. 11. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A szépség relatív és az is kinek mi az átlagos, persze az átlagos nem jelent mindig rosszat, lehet sok mindenki szép, de átlagos.
2011. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

legalja, ijesztően ocsmány: [link]

[link]



nagyon nagyon ronda , fujj: [link]

[link]


csúnya: [link]

[link]


átlagon aluli:

[link]

[link]


átlagos/tucat: [link]

[link]


átlagosan szép: [link]

[link]


Szebb az átlagnál/nagyon szép: [link]

[link]


Gyönyörű: [link]

[link]


Különleges (de szép sztem): [link]


Bombázó: [link]


Egyszerű/közönséges: [link]

[link]

[link]

[link]

Nahh ..én így látom...remélem elég kimerítő volt :D...

19/L

2011. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ajj...nemtom miért nemtom belinkelni ugy h megjelentise a képeket -.-' akkor pill
2011. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tessék http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes.. ennél a kérdésnél az első válasz az enyém.
2011. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de így nem tudok neked példát mondani szép civilre, max. úgy tudnék nyilatkozni, ha te mutatnál képet. Amúgy volt már olyan kérdező itt, akit szépnek tartottam, de meg nem mondom, mi volt a címe a kérdésnek. Amy Lee-nél szebb nőt még nem láttam (nem azt mondom, hogy nem létezik, de még nem találkoztam ilyennel), de vele meg az a baj, hogy sztár.:D
2011. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ő nem átlagos és szép is:

[link]

2011. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!