Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeméremdombon melyik a...

Szeméremdombon melyik a legjobb hatásos szőrtelenítés, ami után nem pattogzik ki a bőr?

Figyelt kérdés

Borotva után általában, (akármivel kenem be) kipattogzik, meg könnyebb felsérteni és csak 1 napig sima...

Szőrtelenítő krém, annyira nem rossz, csak nem sokáig sima..

Hideggyanta csíkok után nem pattogozna ki a bőr?

Mik a tapasztalataitok?!


2011. aug. 15. 17:09
 1/7 anonim válasza:

Én nem egyedi módon szőrtelenítem nem csak a szeméremdombon, hanem mindenhol és nekem nagyon bevált, soha nem pattogzom ki és 1-2 hétig sima. Egy idő után már nem is fájt. Borotvát szinte soha nem használok, mert én is kipattogzom tőle és még durva, szúrós, borostás lesz tőle. Szóval az én módszerem az epilátor (silk-epil)

Tudom, hogy drasztikusan hangzik, de nem az, olcsó,tartós és kímélő megoldás. (bár néhány éves borotválás után nem tudom, mennyire fájhat)

2011. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

epilátorral szeméremdombon ? :O

én itt arra gondolnék, hogy ott mivel jóval érzékenyebb a bőr.. még jobban fájhat.. mint pl. lábon.

2011. aug. 15. 18:45
 3/7 anonim válasza:

Meg fogsz lepődni :-) de a szeméremdomb nem érzékenyebb az epilátorral szemben, mint pl. a hónalj bőre. Kb. 10 éve epilátort használok mindenhova (ritkán, ha sietek borotválom a lábszáram). A 2-3. alkalommal már megszoktam, szinte nem is fáj (mivel a szőr sem erősödik). Lezárva: nekem tényleg jobb, mint a gyanta, nem azért, mert kevésbé fáj, hanem mert jobban irányítható az epilálás, mint a gyantázás.

Gyanta: szerintem nem pattogzol ki tőle, de ha magadnak csinálod igen "erősnek" kell lenned a feltépéskor :-) kozmetikussal? nem tudom, szégyenlősség kérdése.

:-)

Szóval, ha úgy döntesz, hogy kipróbálod a gyantát, remélem megírod, hogy milyen :-)

2011. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is epillátorral csinálom:) a borotvával csak szenvedtem...

amikor először csináltam majd megőrültem:D kétszerre álltam neki,de utána már nagyon egyszerű és szinte fájdalom mentes,legalábbis nekem:D

2011. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen . *-*♥
2011. aug. 15. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
én most próbáltam ki először az epilátort, eléggé fájt de ki lehet bírni meg szerintem megéri mert nekem is borotvától nagyon kipattogott
2011. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. aug. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!