Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Mit gondoltok az olyan lányokról, akik egyáltalán nem sminkelik magukat?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy ez a normális, de mindenki írja, hogy egy kis smink az mindig kell, és hogy a boltig nem mennek el smink nélkül. Találtam most egy olyan cikket, ami arról szólt, hogy hogy előzd meg, hogy a barátod meglásson smink nélkül, ha együtt alszotok. Szinte már kötelezőnek érzem. Vagy én vagyok igénytelen?
2011. aug. 16. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Most sokan a végletekkel fognak dobálózni, de felesleges:


Agyonsminkelni hülyeség, de NINCS olyan nő a világon, aki bármily szép is, egy finom sminkkel ne lenne még szebb.


Ha valakinek csodás a szeme, kiemelheti spirállal és még szebb lesz. Ha valaki mitesszeres, arra való a korrektor.

A smink nem az ördög találmánya, csak ki kell használni a jó oldalait.


A természetes szépség is jó, de az ember alkotta dolgokkal elfedhetjük, javíthatjuk, ha valahol nem bánt bőkezűen. Egy nőnek tudnia kell mik az előnyös és hátrányos oldalai, mert tudnia kell mit és hogyan hangsúlyozzon. Egy finom smink az igényességet is magában foglalja, igen. Nem azt mondom, hogy smink nélkül valaki igénytelen, vagy randa, de ha egyszer adott a lehetőség hogy még szebb légy egy kis spirállal, vagy barackos arcpírral, miért nem élsz vele?

2011. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én nem sminkelném magam, ha szép lenne a bőröm. Csak a szememet festeném kicsit. De sajnos pattanásos vagyok, és nem érzem jól magam alapozó nélkül.

Off: Belinkelnéd a cikket? Kíváncsi vagyok :D

2011. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Persze, hogy mindenki szebb egy jól elkészített sminkkel, ha nem így lenne, akkor senki sem sminkelne.

De pont ez a baj, hogy smink nélkül már igénytelennek számítok!

2011. aug. 16. 21:31
 4/16 A kérdező kommentje:
Cikket nem a neten találtam, hanem valamilyen újságban (sajnos nem tudom melyikben volt, nem az enyém) de 100%, hogy a neten is van, keresek.
2011. aug. 16. 21:33
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

semmi rosszat.


nem a sminktől leszel valaki,sőt...

2011. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


stb...

2011. aug. 16. 21:35
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Volt egy időszak amikor sminkeltem magam,de nélküle sokkal jobban érzem magam.Ritkán szoktam.Az igénytelenség nem itt kezdődik.Attól,hogy nem sminkelek,használok különböző arcápolókat.Ha jól érzed így magad ne sminkelj.Van egy ismerősöm akit még teljes harci dísz nélkül még nem láttam,ezt értsd teljes arcvakolat+ruha+haj.Olyan mint egy barbie baba.Hát smink nélkül nem tudom hogy nézhet ki....Az meg,hogy egy pasinak tetszél nem a sminkedtől függ,és szeretik ha egy lány természetes.
2011. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Köszi a linkeket :)

Egyetértek az előttem szólókkal, a smink nem igényesség kérdése, sokkal inkább divatból szépítkezünk.

Bár az igaz, hogy mindenki szebb lehet egy jól eltalált sminkkel.

2011. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Na igen, ha valaki szeret, smink nélkül is szeret. Ez közhely, mindenki tudja.

Az meg hogy hát igen, hülyeség agyonsminkelni, szintén evidens mindenkinek.


Szerintem nem igénytelenség, csak épp jó dolog javítani még azon is ami szép. Nem szeretem a végleteket semmilyen kérdésben, semmilyen életterületen, a sminkelés is ilyen: a sok smink is felesleges, de egy kevés nem árt hogy szebbek legyünk.

2011. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Én nem divatból sminkelek. Szépek a szemeim, szeretem hangsúlyozni. Sminkelni tudni kell, ez tény, ezért csak annak áll jól aki érti a dolgát amikor nekikezd. Aki csak pacsmagolna, az inkább ne is kezdje el, mert elronthatja azt is ami aránylag szép.

De osztom, hogy nincs nő aki szebb smink nélkül mint egy leheletnyi sminkkel. Nincs.

2011. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!