Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kamaszok! Milyen kenceficét...

Kamaszok! Milyen kenceficét használtok? Pl tusfürdő, sampon, balzsam, hajpakolás, parfüm, testradír, dezodor. Stb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 06:22
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Hát nekem tusfördő Palmolive,sampon,balzsam:mind a kettő Gliss Kur,ezen kívül ilyen fújós hajtápláló erősítő Gliss Kur,parfüm: Bali Bliss,spray:Adiss,Fa,Testpermetek...testápoló:Dove,kézkrém szintén Dove vagy Baba,Garnier arclemosó:):):)
2011. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Tusfürdő :D : Aveo cseresznyés

Hajsampon:Baba Barackos

Balzsam:Pantene Hair repair(vagy valmi ilyesmi ilyen fehér tubus,a teteje sötétkék a felirat barnás xDXD >< )

Hajpakolás:Ilyen padlizsános uborkás semmilyen márkájú,a Rossman-ban lehet kapni

Parfüm:Mel Merio,ésegy Avon-os epres test spary :D

Dezodor:Fa,és ilyen rózsaszín( nem Nutriskin),és Rexona (az az új ),mivel a Fa-sból már kevés van,azér használok 2-őt :D :D

Testradír:Még nem használok,de Majd Jövőhéten megyek a Rossmanba és veszek egy narancsos testradírt,amit múlthéten kinéztem magamnak :D :D

Aztán még használok hajolajat(semmilyen márkájú,hővédő krémet(hajvasalás miatt(ami Syoss).Minden az 1-ben arckrém (NIVEA-Pure Efeck(vagymi) All in 1.

Szerintem ennyi:D

jahh és 13/L =)

2011. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Axe click tusi

WU2 sampon

balea bőrradír

Axe Excite dezodor

14/f

2011. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
avonos tusfürdő,pantene aqua light sampon-balzsam-pakolás-spray,puma parfüm,nivea dezodor,arcomra clean&clear cuccok
2011. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

semmilyen márkájú virág illatú sampon

sunsilk balzsam.

tusfürdőbe az adidas-t szeretem.

fujós sprébe is

dezodorba vagy adidas vagy garnier vagy fa

testápoló semilyen márkájú svájci.

az arcomra meg körömvirág krémet szoktam rakni ha ki van száradva.:)

2011. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Fa men spré, Lorin habfürdő :D (ez ilyen tescós kb.) Meg Schwarzkopf sampon. Nekem ennyiben ki is merül a kozmetika fogalma :D Ja meg szappan a legfőbb !


18f

2011. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz :D Tusfürdőt azt használok, ami éppen van otthon - általában Balea (DM-es)-, de ezt se mindig, mert jobban szeretek szappannal mosakodni. Sampont csak Schaumát használok, mert a többi általában nem jó a hajamra. Dezodor általában Adidas (most narancssárga). Parfümöm van pár de szökőévente fújom be magam vele (van sárga Adidas, rózsaszín Adidas és Naomi Campbell-Seductive Elixir). Ennyit használok kb, a többit amit felsoroltál biztosan nem. Nem szeretem felesleges vacakokkal bekenni magam, az mind csak vegyszer. Szerintem ennyi is pont elég. 17L
2011. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Tusfürdő: Nivea-Angel star

Sampon: Garnier Fructis, Pantene, ami otthon van épp :D

Parfüm: Percieve ( AVON), Cat deluxe

Arcradiír:-valami Garnieres cucc

Dezodor- a Fa Galmour Collections darabjai. Mikor melyik vana boltban.

16/l

2011. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tusfürdő: Faith in Nature aloe vera és ylang ylang olajas /nem valami ismert márka, kevés helyen kapható, de elvileg teljesen bio, és én nagyon szeretem, a bőröm azóta rendben van./

Sampon: Faith in Nature teafás.

Dezodor:Dove

Kézkrém: Dove

Testápoló:Babe nagyon száraz bőrre, bőrgyógyász javasolta.

Parfüm: Tezenis

Arckrém: nem használok valami nagyon sokszor, de Ziaja kakaóvajas.

Plusz mivel nagyon érzékeny a bőröm, valami fújós Aloe Vera izét használok, márkáját nem tudom, de segít.

Egyébként hajkencéim Schwarzkopf, sminkcuccoknál elég széles a paletta márka szempontjából.

2011. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tusfördő : Adidas

Parfüm: One million

Dezodor: Adidas

Aftershave: Playboy

Még használok pattanások ellen ilyen clean and clear tonikot, és van egy dm-s korrektorom is , a súlyosabb bőrhibák elfedésére.

16F

2011. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!