Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy (japán) stílusőrü...

Mi ez a nagy (japán) stílusőrület?

Figyelt kérdés
Egy rakás kérdésben látom, hogy stílust választanak(!) maguknak, de minek??? Ráadásul a linkelt képek alapján mind undorító. Miért kell majmolni a hülyeséget?
2011. aug. 18. 13:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy neked undorító másnak még tetszhet. Ennyire egyszerű. És ettől még nem lesz hülyeség. :)
2011. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem. Ez nem szerintem hülyeség. Ez a józan ész szerint hülyeség.
2011. aug. 18. 14:02
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy neked valami nem tetszik,attól még nem kell leócsárolni semmit sem. Azthiszem Magyarország elég szabadakaratú ahhoz,hogy mindenki azt tegye amit jónak lát. De ennyierővel megkérdezhetted volna azt is,hogy "Miért vannak punkok,gótok,rockerek,retrósok" ? Vagy azok már nem tartoznak az undorító majmolások kategóriájába?
2011. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én józan eszem szerint meg te vagy hülye. Hát istenem..:D A világ azért jó mert sok ember van sok féle stílussal, ízléssel. Persze az ilyen visszamaradt emberek már más téma.:D
2011. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De, feltehettem volna azt a kérdést is, de most épp nem az a divat. Amúgy szerintem még mindig igényesebb fejük van. Divatból olyanokra vetemedni, hogy a fiúk sminkeljék magukat, már eleve nem normális...
2011. aug. 18. 14:14
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A világ másik felén ez teljesen elfogadott. Magyarországon tényleg fura ha valaki megkérdezi,hogy hogy sminkelje ki magát(fiú),de én azon a véleményen vagyok,hogy ez a stílus Japánba való és egy európai embernek amúgy is tök hülyén állna.Ettől magát a stílust és Japánt nem kell leszólni...
2011. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 halibel ***** válasza:

ez rohadtul nem ízléstelen, biztos te is ilyen tömeggyerek vagy...

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Semmi bajom a stílussal!

Azzal van bajom, hogy itthon ilyen kis divatmajmok VÁLASZTANAK maguknak egy irányzatot, és leutánozzák.

Nyilván ez egy életforma, oda való, ahova. Nem lehet valakinek úgy stílusa, hogy "na, választok egy japán izét, mert most az a menő meg amúgy is imádom japánt".

Szerintetek ez stílus?

Semmi bajom azzal, aki ott van, akinek ez tényleg "az élete".

2011. aug. 18. 14:26
 9/20 halibel ***** válasza:
Hát az meg az ő dolguk... bár ezek tényleg nem jók... de pl. lolita, decora, stb. nem csak egy " na én most lolita leszek", hanem egy szubkultúra.. ebben igazad van.
2011. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 halibel ***** válasza:

bár... ez: [link]

és ez: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

között különbség van!!!!! csak ízlésesen.

2011. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!