Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Biztosan karos lenne, ha...

Biztosan karos lenne, ha pillanatragasztoval ragasztanam fel hazilag a fogpiercinget?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok olyan pillanatragasztot,ami nem karos az egeszsegre? Vagy mivel massal ragaszthatnam fel,hogy tartos legyen??? (megvan az oka hogy miert nem akarom fogaszaton)
2011. aug. 20. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A pillragasztóban cián van...ha neked ennyit megér, hogy csilli-villi fogad legyen, akkor gratulálok...
2011. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pfff...ennél gázosabb dolgot nem hallottam...

A fogpiercinget fogorvosi anyaggal rakják fel, amivel tömnek, tehát otthon nem fogod tudni megcsinálni.


A pillanatragasztók többsége ciántartalmú, te meg döntsd el, szerinted káros-e a szádba venni.


Ettől még simán le fog törni a "piercing", gondolom az is valami műanyag vagy hasonló strasszkövecske, vagy ilyesmi. Esetleg a fogad is tönkreteheted, és akkor meg lesz az okod, miért menj fogorvoshoz...


Ez a fogékszeres dolog nem olyan rohad.t fontos, hogy érdemes legyen miatta kockáztatni, viszont a fogazatod fontos része a megjelenésednek.

2011. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,nem olyan fontos a fogpiercing csak kerdeztem:)
2011. aug. 20. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az se lepne meg, ha felmarná a zománcot. xD Ne ezen spórolj. Amúgy meg kozmetikus is csinál ilyet néhol, igaz az olyan is, mert alatta ott marad lepedék meg minden szar, aztán rohad a fogad. Ez a baj a homemade megoldással is, plusz még ha bármi szart a szádba raksz, akkor csodálatos lenne.
2011. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Adri baba ***** válasza:
53%
Nekem volt egy barátnőm aki pillragasztoval tette fel,semmi baja nem lett...
2011. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy barátnőm aki pillragasztóval tette fel, és fél év után elkezdett rohadni a foga, mert lemarta a fogzománcot, arról nem is beszélve hogy ugye első fog, ami mindig látszik. húzathatja ki, és szépen fog kinézni. 1 hónapig sem volt fent neki. Nagyon megérte.
2011. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fogpiercing csak vakítóan fehér fogon mutat jól. Ha sárga a fogad, csak még jobban kiemeli a sárgaságot.
2011. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
XDXDkolesz verzió
2011. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!