Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy minden nap...

Miert van az, hogy minden nap mashogy latom magam a tukorben, egyszer szepnek, masszor csunyanak?

Figyelt kérdés
15 alatti lany vagyok.....mindenkinel van ez? es ha magam mindig masnak latom magamat,akkor mas is masnak lat,vagy az a masik ember ugyanolyannak mint maskor?
2008. márc. 6. 14:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia!Ez teljesen természetes!Én is így vagyok vele 27 évesen.A hangulatunktól függ.Mások is ezt veszik észre rajtunk,mármint a hangulatunkat,kisugárzásunkat.Jó csajnak tartanak mások (én is magamat),mégis néha belenézek a tükörbe és olyan nem is tudom milyennek látom magam.Az orrom nagy,a fejem néha pufi,néha hosszú,stb....Ilyenkor nincs akkora önbizalmam sem sajnos,de ez van.Szerintem ez természetes!
2008. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor orulok,koszonom :))
2008. márc. 6. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit idősebb vagyok,mint te,de ez a mai napig így van velem is.Van,h reggel a tükörbe nézek,h ki ez a béna nő,máskor meg tök jól érzem magam a bőrömben.Szerintem emiatt ne aggódj,természetes.
2008. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit írsz, azt affektív testképnek nevezünk, ami annyit tesz, hogy érzelmeink befolyásolják, hogy hogyan látjuk magunkat a tükörben.

Teljesen normális dolog, mindenki így van ezzel, akkor van baj, ha nem tudsz elszakadni ettől a problémától.

2008. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy mennyire vagy kipihent, lelkileg kiegyensúlyozott, hajad frissen mosott-e, milyen a megvilágítás.
2008. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran előfordul. Az utolsó válaszolónak egyébként igaza van.
2011. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól van, hogy az adott napod rossz vagy jó!
2018. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En fiu vagyok még ebben a helyzetben vagy?
2021. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!