Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megcsináltassam ezt a tetkót...

Megcsináltassam ezt a tetkót / tattot?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok..2 éve boxolok a mellkesomra a két vállam közés szeretném tetováltatni azt hogy "Never Back Down" már elég régóta akarom csak félek hogy 2-3 év múlva megbánnam..de tegyük hozzá nagyon szertném és ténleg nem 2 napja...
2011. aug. 21. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha benned van az,"hogy mi lesz ha megbánom",szerintem ne csináltasd meg.
2011. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem túl jó ötlet, majd pár év múlva inkább, akkor már jobban fogod tudni, hogy mit is akarsz valójában :)
2011. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha annyira akarod akkor két évet is ki tudsz bírni

Amúgy van egy olyan film ;)

2011. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondold át. Ha ilyen bizonytalan vagy, egyenlőre nem érdemes.
2011. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a tetkomon évekig hezitáltam...akarok, nem akarok, megbánom-e, mit csináltassak....aztán a sok gondolkodás után megtaláltam az igazit és tudtam egyből, hogy ezt nem fogom megbánni:)
2011. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!