Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » BEVÁLT házi fogfehérítés...

BEVÁLT házi fogfehérítés trükköket tudtok?

Figyelt kérdés

Krémek, fogkrémek is lehetnek amit drogériában lehet kapni, vagy akármilyen otthoni dolog is. Elfogadható áron :)

köszi


2011. aug. 21. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

parodontax fogkrém

valamit, valamiért...1100 ft

2 fajta van, ha nincs fogínyvérzésed, akkor a fogínyvérzés megelőzőt vedd, és azt használd

csak a neve ez, de mindenre jó, fehérít, stb.

2011. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Én fogmosás után szódabikarbónával mosom hetente 2x. Elég sz.r íze van, de fehérebbek lettek a fogaim.
2011. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen? mért csak heti 2szer és mennyi ideig kell vele mosni?:)
2011. aug. 21. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a Colgate Whitening vált be a legjobban, az amelyikben szódabikarbóna is van (with Baking Soda).
2011. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
heti 2 is bőven sok, hogy tönkrebasd a fogzománcodat egy életre
2011. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elv a citrom héjájával is lehet.
2011. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sokmindenre lehetne mondani hogy tönkrebassza a fogzománcod :)
2011. aug. 21. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

rendben, de ez tényleg tönkreteszi,


nekem is sárgák voltak, kolynosal mostam mégis egyre sárgább lett, hát egy kalap fos volt ez a fogkérm

aztán kipróbáltam a paradontaxot, az árán is és a fehérítésen is mindenhol hatalmas különbség volt :O

2011. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szódabikarbóna+citromlé keveréke esetleg, de csak ha nem zavar, hogy pár alkalom után érzékeny lesz a fogad hidegre-melegre, mert úgy összekaristolja és elgyengíti a zománcot. Utána beletelepednek a bacik, és az összes fogad úgy kirohad, hogy még egy rendes protkót se lehet csinálni, mert nem lesz mire rögzíteni.

Amúgy meg szedesd le a fogkövet, szt-ban ingyen van, magándokinál 18-20 ezer, utána fehérebbek lesznek a fogaid, az tuti.

2011. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!