Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy ( csinos és aránylag szép) lány profilképének teljes testes, pózolós, bikinis képet ki rak? Szexi, ciki? 22L

Figyelt kérdés
Engem személy szerint irritál az ilyesmi. Van is egy ismerősöm,(na jó nem is egy) aki áll. indul valami netes szépségversenyen, nyomatja hogy jajj szavazzatok rám! (bár ennek nem tudom úgy mi értelme van, hisz a lényeg az lenne, hogy megtudja hol áll...)
2011. aug. 25. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Magamutogató és feltűnési viszketegsége van. A félmeztelen képekhez megy általában a legtöbb kommentár, amiknél a Szép vagy=ágyba vinnélek.


Igaz, hogy én is a félmeztelen képeimen látom magam a legszebbnek, de azokat mégis a páromnak hagyom meg. Úgy gondolom, hogy ez csakis rá tartozik, nem a többi ismerősömre vagy esetleg volt tanáraimra, kollégáimra.

2011. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy konkrétan lesz*rom, ha nekik ez jól esik csinálják. Egyszer-kétszer mondjuk megdöbbentő, hogy már milyen fiatalok is elkezdik. :/
2011. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ha pont most volt nyaralni, strandolni, és egy spontán kép készült róla, vagy nem annyira spontán, de viszonylag természetes kép bikiniben, akkor OK.

aranyos tud lenni

de mikor a saját szobájában fotózkodik bikiniben, beállított pózban, az durva:S

2011. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

14:54 vagyok


ilyesmire gondolok

[link]


ez pl sztem egy helyes, nem hivalkodó, emléket megörökítős, nyaralós kép


vagy ez:

[link]


bár ez pont egy modell, nem egy átlagcsaj, de a lényeg h ez is gy viszonylag természetes kép


[link] ez is elfogadható


az ilyenek nem zavar.


az ilyet viszont utálom-->


[link]

2011. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*nem zavarnak
2011. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

szerintem nagyon gáz...értem én hogy nyár van,nekem is van egy csomó bikinis nyaralós képem,de SOHA nem raknám ki közösségi oldalra,hogy mindenki azon csámcsogjon...

21/L

2011. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) Hát igen, ez az, hogy nem nyaralós vagy emlékkép, hanem beállított( nem is nyáron készült)
2011. aug. 25. 15:10
 8/18 A kérdező kommentje:
És van így egy fotósorozata is mindenféle pózban (de nem modell)
2011. aug. 25. 15:11
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

nekem is egyre több -nem modell- ismerősömnek van fotósorozata

ez most divat?


kifejezetten nem esztétikus csajoknak is van portóliója..

2011. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

sztem ha ilyen normális nyarlós kép akkor nem baj ha kiteszi valaki

persze azért ehhez is kell önkritika h mi az ami még tűrhető..


egy 100kg-s azért ne nyomassa fel a képét.

2011. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!