Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatalmas önbizalomhiányom...

Hatalmas önbizalomhiányom van. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

...hogy küzdhetem le?


Csinosnak,szépnek mondott lány vagyok,de sajnos ez sem segít. 178 centi magas vagyok 60 kg. Szőke hajam van, és szemüveges vagyok. Itt a bibi.Nagyon zavar,de mivel vannak fénytörési problémái is a szememnek drágább lenne a kontaktlencse :( Valamint a szemem alatt karikák vannak.


Nem tudom magam elfogadni,pedig egy több mint féléves kapcsolatom van egy nagyonnagyon jó pasival,néha úgy érzem,hozzá sem vagyok való,hogy jobbat,szebbet érdemelne.

Lassan felemészt..:(

Nagydarabnak tartom magam,pedig amagasságomhoz a súlyom egyáltalán nem sok,sőt.

Mi lehet a probléma?:(


2011. aug. 28. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, az ilyen kérdésektől tudok a falra mászni. Ha magadat ocsmányak és dagadtnak tartod, rólam vajon mit gondolnál? 160 cm magasságomhoz 76 és 80 között ingadozó testtömeg társul, ráadásul rám még a büdös életben nem mondták, hogy szép vagyok, mi több; az ellenkezőjét hajtogatják. Képzeld, nekem is feltűnően karikásak a szemeim és nem segít rajtuk az alvás sem. Cinkeltek már az állítólagos sápadtságom miatt is.

DE! ennek ellenére én még mindig nem undorodom magamtól! Hogy is van ez?

Szedd már össze magad! Nyilván nem alaptalanok mások dicséretei, csak el kéne hinned, amit hallasz.

2011. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
pihenj kicsit
2011. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

arra nem gondolsz,hogy annak is van oka,hogy téged ez miért nem zavar,engem pedig igen?

hidd el,ha ki tudnék békülni magammal már megtettem volna.

nem kell lehurrogni, ehhez ért itt mindenki...

én olyan emberek tanácsát kérem, akik hasonlóan éreznek,de mégis van valami támpontjuk, vagy ilyesmi.

lehet b@szogatni a hülye kérdésemmel,de attól te se leszel szebb és nekem se lesz több önbizalmam.

köszöntem.

2011. aug. 28. 23:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én megértelek, de gondolj arra, mi lenne ha 160 kg lennél, 165 centi, és nem lenne se pasid, se barátaid. Az utcán röhögnének rajtad. Hidd el, hogy rengetegen irigyelnek. Kérd meg a pasidat, hogy mondja el, mi fogta meg benned. Mi tetszik a legjobban neki benned. Lehetnél ezerszer rosszabb helyzetben, örülj annak, amilyen vagy. Vegyél valami új ruhát, amiben igazán jól érzed magad. Keress szuper sminkeket szemüvegeseknek, és próbálgass, kísérletezz. Egy szemüveg nem a világ vége ;) remélem segítettem. :)
2011. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. aug. 28. 23:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még örülnék is ha szemüveges lehetnék.


20L

2011. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg falramásztam ettől a kérdésedtől. tökre irigyellek.. jézusom.

Van egy kva helyes pasid,aki szeret téged, van egy szép magasságod amitől nőies és tekintélyes lehetsz,tök szép vékony is vagy, a hajad is szép szőke gondolom. Ha annyira zavar a szemüveg,gyüjts pénzt. Legalább nem müttetni kell és stb beavatkozásokat tenni,hanem csak gyűjteni. A karikákra ajánlom a korrektort, utána rá alapozót, elég szép lesz utána az eredmény ja és sok folyadék+ legyél kipihent. Én 157 cm vagyok,50 kg - igen, én panaszkodhatnék mellé a görbe orrommal,mégsem teszem,pedig még pasim sincs. Nem kell elszomorodnod, majd ha a sarokban megrugdosnak és kinevetnek, azt mondják hogy rút kiskacsa vagy boszorkány,esetleg 4 szemü, akkor gondolkozz el a kérdéseden.

2011. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
tényleg pihenj egyet. agyilag. azoknak van önbizalomhiánya, akik nagyon sokat kattognak azon, hogy mások mit szólnak, mit cisnálnak, mit csinálnak jobban, stb stb. Nem szabad mindig ilyenekkel rágódni. Olyan vagy amilyen vagy, van akinek ez bejön, van akinek nem. Így is boldog lehetsz. No mind1, én mindig azt mondom, hogy nem szabad túllihegni a dolgokat, és sikeres lehetsz
2011. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyu kérdező, be lehet rám rágni gondolkodás nélkül, de attól még igazam lesz. Szép magas vagy és karcsú, mindenki agyonajnároz, van egy helyes és rendes pasid, mit akarsz még? A szemed alatti karikákat simán lehet orvosolni egy kis alapozóval, szemüvege meg minden második embernek van, de ha zavar, spórolhatsz kontaklencsére. Az égvilágon semmi okod nincs a kisebbségi komplexusra, sőt a te esetedben még a nárcizmus is érthetőbb lenne. Szerintem örülj, hogy nem etióp [vagy valami barbár nép képviselője] vagy, ill. hogy nem elefántembernek vagy valami hasonló genetikai mutációval rendelkezőnek születtél. Na, akkor megérteném a nyígásod. Na de így...

Első voltam.

2011. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én ugyanúgy önbizalomhiánnyal küzdöttem nemrég, mint te, csak nekem mások voltak a gondjaim, pedig állítólag nem lett volna rá okom. Ekkor egy kicsit leültem, kikapcsolódtam, és rengeteget gondolkodtam a témán. Miért is érezném magam rondának? Hiszen senki sem tökéletes! Még a legtökéletesebbnek tűnő lánynak is vannak hibái. Akkor én miért akarok az lenni? Hirtelen felálltam, káromkodtam egy jó nagyot (pedig nem szoktam), és úgy döntöttem, sz*rok a világra, nem érdekel, ki mit gondol, az a lényeg, hogy én jól érezzem magam a bőrömben, ami nem is olyan rossz.

Most persze mindenki lehurrogott téged, amiért önbizalomhiányod van és ki szeretnél mászni belőle, de én megértelek.

A legjobb az lesz, ha te is egy kicsit elvonulsz és végiggondolod, milyen szerencsés is vagy, mert hogy hidd el nekem az vagy! Valakinek ennyi sem adatik meg sajnos!

Szóval elvonulsz, ha kell kiadod a dühödet, és elhatározod, hogy kivered magadból az önbizalomhiányt. :)

Emellett vannak még apró trükkök, amikkel szebbnek, jobbnak, értékesebbnek érezheted magad! Menj el vásárolgatni, ha tudsz (egyedül), tarts egyik hétvégén egy egész napos szépségnapot, legyél sokat a barátoddal és képzeld el, milyen jól mutathatsz mellette! ;)

A magasságodat is fogadd el, hiszen nem tudsz rajta változtatni. Mellesleg sokan örülnének, hogyha ilyen szép magasak lennének, szóval nem is vagy te olyan nagydarab, mint gondolod. Légy büszke rá, légy büszke magadra! Biztos vannak dolgok, amikért dolgoztál és elérted őket, gondolj rájuk!

Annyi minden van, amivel tudsz segíteni a problémán! Viszont a legfontosabb, hogy tisztában légy és reálisan lásd magad! Biztos vannak hibáid, biztos nem vagy tökéletes, és ez így van rendjén!

Remélem segítettem, kitartás neked! :))

2011. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!