Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pénteken szúrattam ajakpiercin...

Pénteken szúrattam ajakpiercinget, a piercingnek a "talpa" belül a számban teljesen meglátszik! De tudom mozgatni, forgatni. Ez probléma?

Figyelt kérdés
Nem túlzottan fáj,csak olyan égő,csípő érzés,légyszives segitsetek hogy forduljak e ezzel orvoshoz.Betadin-nal kezelem kivül-belül!
2011. aug. 29. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:

sziaa=)

először is neked kell hogy megforgasd, meg nem szabad tejes dolgot enni-inni, mert ha a pc-hez ér, akkor be is gyulladhat...amúgy ha te nem tudod megmozgatni, akkor fordulj orvoshoz

2011. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne a talpát fogd meg hanem a kint levő golyót és addig próbáld ameddig nem tudod elforgatni.

Ne orvoshoz fordulj, hanem piercer-hez, ő többet tud mondani, mint egy orvos. Orvos azt mondja úgyis, h vedd ki, azt meg gondolom nem szeretnéd.

2011. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem érthetöen irtam a kérdést,tudom forgatni,bármerre,a dagadás már másnap elmúlt,söt nem is fáj.csak annyi hogy belül a számba a talp egyfajta "lenyomatott" hagyott.ott van körbe"a húsba" a nyoma!!!!ez nem gond?
2011. aug. 29. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
ezért kell kicserélnek a fémtalpat gumisra, mert az nem fáj =)
2011. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a "nyom" az a duzzanat miatt volt.. Mivel már elmúlt lassan az is elfog. Nem kell vele semmit tenni.

Kezeld ugyanúgy, ahogy eddig, Betadin+forgatás.

2011. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)megnyugodtam
2011. aug. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!