Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segitenétek? Solutio Antisudor...

Segitenétek? Solutio Antisudorica.

Figyelt kérdés
Most akarom kipróbálni. Este kell használni? Másnap már hatásos is lesz, vagy csak többszöri használás után? Nektek bevált,vélemény? :)
2011. szept. 7. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Fürdés után használd. Egy alkalom után még tuti nem hat. Az egyén függő neked mennyi idő kell, egyik barátnőmnek 3 napig kellett használnia, nekem úgy 2 hétig.
2011. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja és ha este használom akkor másnap reggel kell dezodor? /fújos?!/ vagy ez alapból elég ennyi idő után is?

köszönöm az első választ:)

2011. szept. 7. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem kenés után 30 perccel sivatag lett a hónaljam, és 4 napig SEMMIT nem kellett használnom, olyan száraz volt, pedig máskor tányérnyi folt volt a pólómon..


fürdés után érdemes, este, amikor nyugalomban vagy.

2011. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is most próbáltam ki :) Először nem hatott max. csökkentette egy kicsit az izzadást. Hétfő este próbáltam ki először, kedd este nem használtam. Tegnap este használtam, és ma egy pici folt sem volt a felsőmön, bár lehet hogy a hideg idő miatt, de ez nem lényeg :)

Ja és borotválás után ne használd, és ne legyen vizes a hónaljad amikor használod. És ne lepődj meg ha első használat után viszket, csíp egy kicsit( max. 3/4, 1 óra alatt elmúlik).

2011. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!