Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az őszi Glamour napokhoz...

Az őszi Glamour napokhoz honnan szerezzek kupont?

Figyelt kérdés
A rádióban hallottam, hogy október elején lesz, meg is vettem a Glamourt, de nem volt benne semmilyen kupon. Most akkor hogy van ez?
2011. szept. 16. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet egy későbbi számában lesz benne. De az a tuti, ha az impresszumban megadott telefonszámon becsörögsz a szerkesztőségbe, és megkérdezed:) ők biztos tudják és meg fogják mondani :)
2011. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül valamelyik közért újságjai között, mert sokszor a Kiskegyedben is és más női lapokban is benne van, ha a Glamour újság túl drága.
2011. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem volt benne, akkor kivették, vagy kiesett. Melyik számot vetted meg? A szeptemberit v. már az októberit? Szerintem az októberiben van.
2011. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeptember 15 jelenik meg az új szám de van egy kis késés legkésőbb szombaton minden üzletben ott kell leni ahol árulni szokták, a kupon nem eshetett ki mert össze van fóliázva, a ahavi újság kinézetét meg megnézheted a glamour honlapján ez egyébként a születésnapi szám is egyben 495 forint és kb 235 oldal...
2011. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ma vettem meg délután, és benne volt az összes kupon :D Tegnap még én sem találtam, de ma már igen ^^ Nagyon jó, rengeteg minden van benne!
2011. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!