Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sz-erintetek szép a kerek arc?

Sz-erintetek szép a kerek arc?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ mennyire nagyon kerek.

Volt 1 osztálytársam, akinek kerek arca volt, és mindig kérdezték tőle, hogy ráült 1 tehén az arcodra?

Aztán ezt a hajával ellensúlyozta.

2009. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem kerek arcom van. 1 hete voltam fodrásznál és kozmetikusnál is ott agyon dicsérték hogy milyen szép, egyedi arc formám van. Nekem viszont egyáltalán nem tetszik mert nem tudok mit kezdeni vele, olyan kevés haj áll jól és olyan "pufi" az arcom tőle.

16/L

2009. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

:) Nekem is kerek... nem lapos kerek, hanem olyan mindenfele kerek, mondhatni gömbölyű :D


Kedvesem kedvenc mondása, hogy "A FöldKEREKségen nincs ilyen szép lány!" a "kerek"-et erősen kihangsúlyozva.... de minden jel szerint valóban tetszik neki :)


Mindemellett szerintem nagyjából minden arcformából van szép, és persze kinek mi tetszik... A kerek általában aranyosnak hat, mert a kisbabáknak is kerek pofijuk van és az ember erre asszociál egy szabályos kerek arc láttán :)

2009. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
nem!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is lehet szép a kerek arc,ha nem a kövérségtől kerek,hanem csak úgy...;) na ezt jól megmondtam XD

Tehát ha normál alkata van a lánynak és úgy kerek az arca,az lehet szép,viszont ha vki kövér és a hájtól kerek,na az elég gáz...

2009. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem semmi gond nincs vele ;) a szépség pedig még függ a szemektől, szájtól stb. Lehet egy kerek arcú ember nagyon csúnya, de nagyon szép is.

Maga az arc az csak egy alap, az önmagában semmi.

2009. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy szép kis kerek arc, nagyon bájos külsőt kölcsönözhet egy nőnek. Szerintem nincs vele gond.
2009. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
nem :/
2009. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
hát..nekem a kerek és a hosszú között van..... amikor fodrászhoz megyek engem is dícsérnek h milyen szerencsés vagyok h se nem hosszú, se nem kerek az arcom:P
2010. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a kerek és a hosszúkás között van.:D

Egyébként szerintem a szépség arcformától független, tehát lehet szép egy kerek arcú lány, de lehet csúnya is, ugyanígy van ez a hosszúkás arcúaknál is. Példának okáért Selena Gomeznek is elég kerek arca van, mégis szinte mindenki szépnek tartja...:D

2010. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!