Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemény, tapasztalat az Icon...

Vélemény, tapasztalat az Icon Model Management-ről?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne... Van olyan akit elszólítottak , hogyan történt ? Mi az elvárás (cm,kg,) stb..mint írtam minden érdekelne!:) köszönöm előre a válaszokat ,nagyon fontos lenne..
2011. szept. 21. 15:20
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Utolso.Milyen volt?Mit kellett csinalnod?Es egyebkent te hogy nezel ki hogy fel figyeltek rad?bocsi en is 13 vagyok es erdekel.
2016. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Nem kell annyinak lenni. És nem szerzdtetnek 8jo ha nem vagy annyi még csak behivnak tesztfotózás stb, meg a részletek tbeszéése) szoval ja #tapasztalat (13/160cm/l)
2016. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem akarok rosszat mondani, ha már jót nem nagyon tudok, azon kívül hogy Palvin Barbit felfedezték egyszer és azóta belőle annyi pénzt keresett az ügynökség, hogy másokkal nem nagyon foglalkoznak, elhanyagolnak sok mindenkit rajta kívül. Nem is hiába, hogy mennyien próbáltak átigazolni. :) Sok elszállt manager... Van ami híres 1-2 modell miatt, de ott senkinek vesznek(amíg egy Palvin sikert el nem érsz kb) van ahol megbecsülnek, és jó-családias hangulat mellett karriert építhetsz. :)
2016. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Nem csak Palvin Barbi híres annál az ügynökségnél csak mikor Magyarországon szóba kerül az Icon Model Maganement
2016. dec. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Nem csak Palvin Barbi híres annál az ügynökségnél csak mikor Magyarországon szóba kerül az Icon Model Management mindenki rágondol. Mostanában majdnem mindenki modell akar lenni és általában az Icon es a visage hez akarnak jelentkezni. Ezert is nagy az elvárás nem lehet mindenki Palvin Barbi és Mihalik Enikő de ugyanúgy foglalkoznak veled is es ugyanugy meg kapsz mindent csak azert nincsenek olyan kevesen anál az Ügynökségnél es nekik minél jobb ha sokan vannak az ügynökségnél és minél sikeresebbek mert annál több pénzük lesz. Csak látniuk kell rajtad hogy tényleg komolyan gondolod mert nem elég hogy felvesznek az még csak a kezdet de utána is kitartónak kell lenned ha olyan híres akarsz lenni mint Palvin Barbi vagy sok más és persze a divat házaknak is kell hogy tetszél. 22 evesen mar nem annyira veszik fel az embert ahhoz nagyon kell nekik tetszened inkább 13-15 között szoktak és olyan 16 és 17 között ki is küldenek külföldre de ez változó van akit 10 9 evesen is felvesznek.
2016. dec. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Engem tobbszor is felkerestek Facebookon, annyit kerdeztek, hogy hany eves vagyok, milyen magas, a szuleim milyen magasak, illetve megkertek, hogy kuldjek egy egesz alakos fotot, arckepet, illetve oldalrol is. Mivel 168 cm voltam, ezert azt mondtak, hogy varjunk amig elerem a minimum 173 cm-t.
2017. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Én pont a minap sétálgattam a Mammutba Budapesten és "leszólítottak" és mondták, hogy menjek el hozzájuk ilyenek... Már vannak modell képeim, voltam fotózáson. Most vagyok 13 éves és 165-170 centi körül. Illetve 48 kiló vagyok. A mellem kicsi, a fenekem se nagy. A csípő-mell arányom tökéletes. Szóval... Meg nem tudom mi lesz.
2017. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Madarász Manna válasza:
Wngem most hivtak be személyes talalkozóra!12 vagyok 177cm derekam 64cm csipom 81cm mellem 82cm és hosszú barna hajam van!☺
2017. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Madarász Manna válasza:
Én ma voltam castingon naluk,és nagyon aranyosak voltak!Ki kellett tölteni egy lapot amin rajta voltak az adatok,és aztán át kellett venni egy fekete pólót és abban vagy 1000 kepet csináltak rólad,meg picit kérdezgettwk hogy mit hallottál róluk!min.a 173 cm ha rendesen akarsz modellkedni,a karakteres arc,csontos áll és éles arccsont,hosszú láb,és nyúlánk alkat!kg elvárás sehol sincs,csak még a derék fontos hogy vékony legyn!Jobb ha egészséges a bőröd mert akkor előnyöd van hogy felvegyenek!Ne sminkben menj,max korrektor!Hosszú fekete nadrág tökéletes és fekete szűk póló!Frissen mosott haj az KELL!!!Amúgy szegény fotós fáradt vokt,de jofrjek voltak!Izgulok hogy felvegyenek,szorítsatok!!!!😋😋😋😊😊😊
2017. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Igen baj a 22 ev. Es a 185cm az mar kifutora is mehet
2018. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!