Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2011-ben divat színes bőrűnek...

2011-ben divat színes bőrűnek lenni?!

Figyelt kérdés

Minden lány oda van a fekete fiúkért, mindenki szolizik stb...

Ez mindig is így volt, vagy csak mostanábsn, ti hogy vettétek észre?

(mindenki=többség, tiszt. kivétel)


2011. szept. 21. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki színes bőrű. Én legalábbis még nem láttam színtelen bőrt.
2011. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hahaha év poénja megvolt, most jöhetnek a válaszok.
2011. szept. 21. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én maradok a "fajtámnál"... barátnőm ideálja Taio Cruz... nekem végül is mindegy :D
2011. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy változnak a korok a divatok, változik az elfogadott bőrszín is, nem beszélve a népek különböző ízléséről.

Régen a hófehér bőr volt a divat, mert ártatlanságot szűziességet, és azt jelképezte, hogy a nő még soha nem dolgozott. (fehérre sminkelték magukat a nők)

Most már a 20-as évek óta tartja magát az egészséges napsütötte bőr divatja, az egészséget szimbolizálja.

A szolárium gondolom az miatt jött be, mert egyre több ülő, vagy benti munkát végeznek a nők, és nincs idejük napozni. Az hogy sokan eltúlozzák az már más kérdés. Meg szerintem ez az amerikai álommal is összefüggésbe hozható, olyan tengerparti hangulatot ad. (tenger és nap nélkül)

De ha különböző népeket nézel, ott megint mások az elvárások, bár sajnos mostanában már mindenki az európai fehér emberhez szeretne hasonlítani így az ázsiaiak növelik a szemüket, az afrikaiak pedig világosítják a bőrüket, hogy nagyobb esélyük legyen a munkaerő piacon.

2011. szept. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nkem nagyon tetszik ha valaki félvér :D
2011. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát igen, most ez a divat, de én személy szerint imádom a barna bőrt
2011. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!