Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jól dolgozó és olcsó műkörmös?...

Jól dolgozó és olcsó műkörmös? Lehetőleg Budán de ha megbízható és jól dolgozik akkor mindegy hol dolgozik.

Figyelt kérdés
Zselés francia műkörmöt szeretnék de nem szeretnék 4000-5000-ket fizetni érte. 3000 ből jöjjön ki. Tudtok segíteni,ajánlani valakit?
2011. szept. 24. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy az túl kevés? Ennyiért max egy tanuló csinálja meg budán a körmöd. A műköröm luxuscikk, és nem 2 Ft...
2011. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi az építő hozzászólást, épp ez a lényeg a műköröm nem luxuscikk már nem...

3500 ért találtam is és nagyon jó referenciákat kaptam felőle.

2011. szept. 25. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

De, a műköröm luxuscikk, és a szakma szégyene az olyan, aki ennyire olcsón dolgozik, mert az ilyenek miatt várják el a jó munkát sz@rért-h.gyért...

Egy műkörmös

2011. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kezdek el vitatkozni, tudom h a szalon árak szinte megfizethetetlenek az átlagembernek.

Épp ezért mentem a lakására ahol fogadott és nagyon szépeket csinált:) tartós, gyönyörű és megfizethető.

Te biztos jobban jársz mert többet kérsz, de ne nevezd a szakma szégyenének azt akinek nem ismered a munkáját és se szólom le a Tiédet.

2011. szept. 27. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hozzá járok, már 4 szer voltam nála, és mindig jó, és szép körmöket kaptam:


[link]

2012. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!