Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy most ősszel a barna és rezesnarancs a divat színei?

Figyelt kérdés
Mint a hulló falevelek színe.
2011. okt. 3. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben izgat, mert nem szeretem ezeket a színeket, ergo nem is fogom hordani őket.
2011. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A barnának kifejezetten örülök mivel beszereztem egy barna magassarkú csizmát :)

A rezesnarancsról nm tudok nyilatkozni,alapból a narancssárga nm tartozik a kedvenc szineim közé(bár nm tudom h ez a szín mennyire hasonlít a naracssárgára:D), ugyh nm valószínű h lesz ilyen ruhám:)


18/L

2011. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mus musculus ***** válasza:
100%
Most mi a jó Istenért lettem kimoderálva? Oké, akkor szebben fogalmazok; hidegen hagy a divat, nem is követem.
2011. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülök neki. Főleg azért, mert kreol bőröm van, barna hosszú hajam és barna szemem, és nekem ezek a színek állnak a legjobban. És végre nagyobb választékban találhatom meg ezeket a színeket.

21/L

2011. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert nem kell csúnyán beszélni, köszönöm a válaszodat és a többiekét is.


Én örülök neki, mert a lilát gyűlölöm, és az elmúlt két télen csak lilát lehetett kapni mindenből. (Vagy feketét meg ezüstöt, azokat se nagyon csípem.)

2011. okt. 3. 18:29
 6/7 mus musculus ***** válasza:
25%
Mondjuk a lilánál tényleg értelmesebb színek...
2011. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A barnát utálom (elég ha ha a hajam és a szemem olyan) meg le vagyok már barnulva, de a rezes narancs nagyon bejön, ilyesmi színű sálat jó lenne beszerezni.
2011. okt. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!