Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ad valósághűbb képet a...

Mi ad valósághűbb képet a tükör vagy egy kamera/fényképező?

Figyelt kérdés
lehet hogy hülyén hangzik de ha tükörben nézem magam akkor szebbnek látom magam mint egy képen. És a slussz poén ha tükörben fényképezem magam ott is szebbnek látom magam mint ha csak simán fényképezem magam... :) lehet hogy hülye kérdés de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. okt. 3. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hehe, ez azért van mert a tükörben a tükörképed látod, ami forditott. Ahhoz vagy hozzászokva, és szimetrikusabbnak tűnik neked. Egyébként a nem igazán profi fényképezőgépek, telefonok tényleg érdekes képeket tudnak csinálni, kicsit torzítanak olykor, a fényhatások is rontják a dolgot stb
2011. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mus musculus ***** válasza:
100%

A videó!:D

A tükörképet csak azért látod szebbnek, mert azt szoktad meg. Civileknek éppoly' furcsa lenne, mint neked a 'rendes' arcod. Amúgy a fényképnek ne higgy, tényleg durván torz tud lenni. Még anno direkt kipróbáltam, hogy a tükörbe nézve magam elé tartottam a kamerát és totál más volt a kettő.:D

2011. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előzőkkel! Én is így láttam/látom a dolgokat!
2011. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudod messzire eltartani magadtól a fényképezőgépet, ezért torzítja nagylátószögben az arányokat :)
2011. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De a szelfi video is a tükörkép , hiszen forditva vannak a betűk számok DDD ha normálisan látod a betüket vagy számokat a videón fényképen úgy látnak az emberek is
2021. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!