Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiakar szakadni a szemöldök...

Kiakar szakadni a szemöldök piercingem. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Pedig még fél éve sincs meg...

Eddig (orvosi) fém volt benn ,aztán átcseréltem titánra, ami sokkal kisebb viszont 2x olyan vastag volt mint az orvosi fém tehát elég szorosan volt benn...most meg...teljesen elvékonyodott a bőr ...visszatettem az orvosi fém piercingem , és van belőle majdnem fél cm amit teljesen ,kilóg" ... Tudok ellene valamit tenni? vagy már teljesen mindegy.. :/ ?!


2011. okt. 5. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én majdnem ugyan így jártam, azzal a különbséggel, hogy Nyelv pc-t raktam bele. Még ma is jól látszódik a heg: elvékonyodott a bőröm, és végül odáig fajult a dolog, hogy egyik nap, amikor beleraktam a pc-t, elszakadt. A bőrnyúlványok természetesen visszahúzódtak, így egy szimpla, pici heg maradt ott...


Azt javaslom neked, hogy szakítsd el a bőrödet. Később, amikor rendben vagy, újra lövesd be, ugyan oda, de ne cseréld ki vagy fél évig. Hat hónapot csak kibírsz azzal az orvosival, főleg most, hogy tanulhatsz is az esetből :)


De ne hagyatkozz az én véleményemre: kérdezz meg másokat is... bár szerintem így már felejtős, ha ANNYIRA elvékonyodott a bőr... :-/

2011. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!