Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó minőségű japán manikűr...

Jó minőségű japán manikűr készletet keresek. Hol, és milyen márkájút érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Nagyjából tisztában vagyok a különböző márkájú készletek áraival, elsősorban nem is erre várom a válaszokat, hanem a minőségét tekintve melyiket ajánlanátok leginkább?

Köszönöm.


2011. okt. 12. 15:00
 1/2 Joy Turner ***** válasza:
Nekem p.shine van. Imádom, a vendégeim szintén. Nagyon jó minőségű.
2011. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, a P.Shine-ról olvastam (egy időben pl. csak azt találtam a piacon), meg hallottam is, hogy nagyon jó, de akkor még nem csináltam japán mainkúrt. Azóta viszont találtam olcsóbb készleteket is, de ezekkel kapcsolatban semmi infóm nincs és nem szeretnék beleszaladni valami hamosítványba, ami többet árt, mint használ. (És ahhoz képest pedig nem is olcsó)

De egyelőre akkor 1 pont a P.shine-nak, remélem azért még írni fog valaki, esetleg egy másik fajta készlettel kapcsolatban is :)

2011. okt. 13. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!