Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pattanásos vok, magas, vékony,...

Pattanásos vok, magas, vékony, és sztem nem a legszebb :S, ráadásul szégyenlős, csak a fiuknak vlmennyire tettszik a testem, pontosabban csak a hátsóm. (kül. Mellem sincs) mit csináljak? 14 éves vok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pattik elmúlnak,az alakod meg ahogy leirtad tök jó.Ami nem tetszik rajta azon könnyen formázhatsz tornával,gondolj bele aki alacsony,duci,annak sok eselye nincs az idealis alakra,neked mindened megvan hozzá,örülj neki.A melled még nől.
2009. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
14éves korom óta több mint 2 méretet nőtt a mellem...most vagyok 20...szal emiatt ne aggódj! Ami a pattanásokat illeti, én is megküzdöttem velük. Menj egy bőrgyógyászhoz,ha kamaszkori pattanások(ő meg tudja ítélni) kapsz rá vmi kenőcsöt,gél,tonikot...stb, esetleg gyógyszert, a külső(krémes) és a belső(gyógyszeres) kezelés is max. fél évig tart, és van eredménye! Nekem is a bőrgyógyász tette rendbe az arcomat.
2009. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Aki magas és vékony, annak ált. kicsik a mellei. Nem gond, sokaknak ez tetszik (NEKEM IS) Ráadásul a nagy csöcs már 20 évas korra lógós lesz, te meg 50évesen is szép cicikkel rendelkezel majd.
2009. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 13 éves vagyok és talán nem teli vagyok pattanásokkal,de van nekem is elég.Az ajkam alatt és a homlokomon van elég sok!
2010. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te vagy az Kitti? 🐸
2015. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!