Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minimum magasság női modellked...

Minimum magasság női modellkedéshez?

Figyelt kérdés
szeretnék modellkedni, de nem vagyok elég magas.:( 165 cm nagyon kicsi? magassarkúval jó, de hát alapból kéne akkorának lenni kb:/ alacsonyabb modellek vannak?
2011. okt. 16. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
170 cm felett kell lenni, én úgy tudom. De ha tévedek, valaki javítson ki. Köszi. :)
2011. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyors beírtam a keresőbe, hogy: "minimum magasság modellkedés", az oldalak 90%án 172cm feletti lányokat keresnek, (sok helyen még ez is kevés) de ez a legalja a minimumnak is.

Azért sok sikert. :-)

2011. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én 172 cm vagyok és a freeface ügynökségnél modellkedek. Ha rámész az oldalon a női modellekre akkor megtudod nézni, hogy ki hány cm. (ezt csak azért mondom mert van köztük aki pl csak 160, 165, 162 stb. de hogy így is felvegyenek kell,hogy lássanak benned valami különlegeset) :)
2011. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha annyir akarsz modellkedni,inkább menj el arcmodellnek,de csak ha különlegesen szép :P
2011. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

a kifutómodelleknél a 172cm a minimum. De fotómodellként alacsonyabb is lehetsz de akkor nagyon szép arc kell.

De egyébként nem csak a magasság számít nagyon vékonynak kell lenned és az arcodnak meg a hajadnak is szépnek kell lennie. Meg persze kitartás is kell hozzá hogy elérd a célodat.

2011. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A nemzetkozi minimun 174 centimeter de alacsonyabb modelleket is szerzodtetnek pl Palvin Barbi 170 centimeter a karakteres arca teszi. De mondjuk Karlie Kloss volt victoria secret 180 centimeter. En is modellkedek 176 centi vagyok es vannak a modell ugynoksegnel eloszerzodesbe alacsonyabb lanyok.
2015. aug. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!