Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés francia műkörmöm van....

Zselés francia műkörmöm van. Megláttam ma egy gyönyörű színű lakkot és megvettem. Rá lakkozhatok a műkörmömre? Ha később le akarom mosni acetonnal kárt tudok tenni a francia mintában?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

rákenheted

nem, a lakklemosó nem oldja a zselét

2011. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Acetonmentes lemosót használj. Egyébként nem tesz kárt benne.
2011. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

acetonos is használható

én tiszta acetont használok, és soha semmi baja a körmeimnek

(sem a műkörömnek, sem a sajátnak)

2011. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha zselé a francia nem lesz kár a körmödnek, csak reszeld meg bufferrel a felszínéz, hogy tudjon mire tapadni a lakk és utána kend be topshinenal.
2011. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó!!!!Lakkra top shine? gratulálok...max fedőlakk...
2011. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lakkozhatsz rá nyugodtan, csak utána acetonmentessel mosd le!
2011. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszolóra ne hallgass, ne bufferold meg a felszínét, mivel tuti, hogy nincs se uv lámpád, se fényzseléd, hogy visszakend. Tapadni fog rá anélkül is a lakk, mivel a műköröm nem zsíros, mint a körmöd felszíne. Ha meguntad a lakkot, lemosod és újra francia műkörmöd van. Sőt, akár minden nap más-más színt festhetsz rá, akkor se lesz baja.
2011. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!