Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Paco rabanne black xs vagy...

Paco rabanne black xs vagy one million? Valamint mi a különbség az eredeti és a nem eredeti között? Más az illata, vagy csak hamarabb idő alatt elpárolog?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 18:57
 1/5 A kérdező kommentje:
21/f
2011. okt. 22. 18:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a Black XS-t ismerem, az tetszik. A nem eredetinek is ugyanolyan az illata, csak 4× annyit kell magadra fújni, hogy érződjön, és hamar elpárolog.
2011. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joy Turner ***** válasza:
Fél óráig talán olyan az illata a hamisítványnak, mint az eredetinek, utána meg marad egy szag, ami még csak meg sem közelíti az eredeti illatot. Kifejezetten büdös tud lenni.
2011. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy eredeti 1 Million-t volt szerencsém kipróbálni, nagyon meggyőzött, tetszett nagyon!


Ha tudnád mit kevernek a másolatba biztos nem fújnád magadra. :S

Én a 'Svindlerek' ismeretterjesztő tévésorozatban hallottam olyat, hogy olykor vizelet is belekerül ezen készítményekbe, de ez esetben nem olyanra kell gondolni, mint az ámbra (indiai óceánban élő Ámbrás cethal viaszszerű váladéka).

2013. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

...elfelejtettem még írni:

Az eredeti parfümök a kifújást követő 1 óra elteltével adják valódi jellegüket (bázisjegy), amely akár egy egész napig érezhető (bár ez relatív).

Ha a hamis csak félóráig érződik, az már rég rossz, közelébe sem ér az eredetinek...

2013. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!