Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szükségem van a...

Lányok! Szükségem van a véleményetekre szerintetek, hogy nézek ki? (képes)

Figyelt kérdés

Nagyon fontos ez nekem.Első látasra,hogy találnatok engem?Hogy nézek ki? Megprobálnátok velem ?10 pont-bol mennyit adnátok ? és kort is kérnek szépen ha lehet!

[link]

[link]

[link]

Sajnos nagyon hadilábon állok a lányokkal és csak tudni akarom,hogy mivel van baj a kinézetemmel vagy a karakteremmel. köszönöm mégegyszer az értelmes válaszokat


2011. okt. 22. 22:24
1 2 3
 1/22 DiMalto válasza:
79%
bas.szot jól nézel ki,csak ne itt reklámozd már magad..........
2011. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Irány a konditerem, heti min. 3x, edzésterved is legyen. Bocsi, de nekem a "reszelt sajt" kategóriába tartozol. Nyugtathatnálak is, hogy minden okés veled,de gondolom az őszintét akartad olvasni. Nekem ez a véleményem és ezt fogadd építő jellegű kritikaként!

18/L

2011. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

nincs veled semmi gond


22/L

2011. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átlagos srác vagy, ami azt jelenti, hogy rajtad múlik, hogy melyik irányba tudod billenteni ezt a helyzetet. Tényleg szánd rá magad a kondizásra!!!! A férfias testalkattal, máris kicsit átlendülhetsz a "jó pasi irányba". A "hú de jó pasi"-t úgy érheted el, hogy a férfias testalkat mellé kialakítod a saját stílusod!! (számomra ez a testalkatnál is fontosabb). Ha ezekkel megvagy, az önbizalmad is rohamosan nőni fog, ami ha eléri a megfelelő szintet akkor leszel teljesen kész! Sok sikert!! :)

17/L

2011. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy? (Előző voltam) :)
2011. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

szerintem nincs veled semmi baj. sőt, nem is fontos gyúrnod, így is jól nézel ki. tök őszintén! :D

16L

2011. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok :)
2011. okt. 22. 23:35
 8/22 anonim ***** válasza:

Édi a harmadik kép, én sportban a box-ot tudnám elképzelni melléd. Nincs veled baj, csak a mostani lányok elég gyökerek.


17/L

2011. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincsen veled, teljesen átlagos srác vagy :)

tényleg gyúrhatnál egy kicsit :D

de ha valaki anniyra meg tudsz ragadni a stílusoddal, a jellemeddel, nem fogja érdekelni a kinézeted :)

tapasztalat :)


17/L

2011. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen átlagos vagy és ezt most jó értelemben írom. Igaza van a legtöbb válaszolónak, mozogj sokat és izmosodj egy kicsit. Nem kell teljesen kigyúrnod magad, az sem szép, de még egy kis izom nagyon jó lenne rajtad.

Ezek mellett fontos, hogy jól öltözködj. És a jó öltözködés alatt nem azt értem, hogy a legújabb divatot kell követni. Találd meg a saját stílusod, azt, amiben jól is érzed magad és jól is nézel ki!

Legyél pozitív, gondolj mindig pozitív dolgokra, ez is nagyon fontos, mert ha pozitívan gondolkodsz, akkor te magad is egy pozitív személyiséggé válasz, azt pedig az emberek szeretik.

Legyél nyitott és merj bátran kezdeményezni a lányoknál. A külsőd nagyjából rendben van, abszolút normálisnak nézel ki, ha a belsőd is oké, akkor nagyon jó pasi lesz belőled.

Összességében 10/8-at adnék neked.

16/L

2011. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!