Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatalmas a különbség a 2...

Hatalmas a különbség a 2 mellem között. Tudok valamit tenni vele?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz melltartót is választanom, alapból is elég nagyok. Az egyikre épphogy jó a 85C-s kosár a másikra inkább elég a 80-as...Már csak a korom miatt is felejtős a plasztikáztatás, pedig legszívesebben bevállalnám, mert nagyon rosszul érzem magam emiatt...

Tudok vele valamit tenni? (Pl. takarni valamilyen ruhával...?)


2011. okt. 23. 19:18
 1/9 anonim válasza:
22%
kép nélkül nem tudunk segíteni.
2011. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amúgy a 80/85 igazából a hátad "mérete" a mellméret az A, B, C, D stb. Esetleg tehetnél bele ilyen melltartóba való betétet(?), ami kicsit nagyobbítja a másikat.

Egyébként minden lánynak nagyobb az egyik melle.

2011. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

-.-"

Tudom, hogy mindenkinek nagyobb, de ez azért már túl nagy./Kb. sárgadinnye vs. alma/

Na igen ez is gond, hogy a kisebbik is nagyobb az átlagostól, ezért azt sem nagyon szeretném tömögetni.:D

2011. okt. 23. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó savanyó citrom, majd összehuzza!
2011. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
25%
nyugi, nekünk pasiknak az egyik golyónk nagyobb mint a másik.Még egy romnyi sem panaszkodott cumi közben.Te toljad mindig a nagyobb csöcsöd neki.Így: Nö!Ne!Na!Nyáááááá!
2011. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19:22-nek van igaza, a 80-85 nem a mell mérete, hanem a tested kerülete a melled alatt, tehát az független a melled méretétől. Vegyél akkorát amekkorának a kosara jó a nagyobb mellednek a kisebbet pedig tömd ki szivacsbetéttel, hogy kényelmes legyen.
2011. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen értem, de pl. a kosárméret a D-nél meg már túl nagy. 85C még pont jó a hátamra, ha a legbelsőre kapcsolom. /Igen, ennyire lehetetlen a testem.:S /
2011. okt. 23. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondom még egyszer: ne meghúzd és ne kisebbet vegyél, hanem tömd ki a kisebbet, hogy kényelmes legyen. Sok melltartóhoz jár is gyárilag betét amit betehetsz, kivehetsz szükség esetén.
2011. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a kisebbik is nagyobb az átlagostól"

Azért a 80-85C nem olyan nagy, hogy ne lehessen szivacsot rakni alá, ha ilyen problémád van.

Nekem is ekkora a mellem, nem olyan brutál nagyok, vékony szivacsos melltartót hordok.

Nekem csak szoptatás alatt volt ekkora nagy különbség, melltartó-betéttel oldottam meg...

2011. okt. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!