Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen parfümöt...

Szerintetek milyen parfümöt válasszak ami nőies és 20-30 éves korosztály számára van?

Figyelt kérdés
Sajnos nem minden parfüm tartós nekem, érdekelne tartós nőies parfüm, ami nem túl vad,inkább finomabb, romantikusabb, esetleg intim. Szeretnék valami nagyon tartósat! Magas vékony lány vagyok, barna hajam van és világosbarna szemem. Köszi előre! :) ( Amit most használok -Tresor in love.Lancome- , sajnos egyáltalán nem tartós hiába kerül sokba. )
2011. okt. 24. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a roma ha jól emlékszem az jó...de nem biztos

Gabriella Sabatini Sabatini

Naomi Campbell Cat Deluxe At Night vagy

Naomi Campbell Cat Deluxe

2011. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ááááá..ez még lemaradt Dolce & Gabbana Light Blue ezt imádom és elég intenzív!!!!!!
2011. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja.....és a Blahán az aluljáróba vedd meg,mert ott valamivel olcsóbb a parfüm!!!!!....a kis parfümös bolt!!!
2011. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Múltkor a dm-ben szagoltam: KENZO - Flower

Hát levett a lábamról. Nem tudom mennyire tartós, mert csak arra a papírkára fújtam, de azt eltettem és még így is 3 nap távlatában megvan az illata.

2011. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem az örök kedvenc a Flora by Gucci. Könnyed, légies, romantikus és tartós. Azonkívül nem lesz csömöröd tőle. Citrusos-virágos illatkategória.

25N

2011. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt az illatot én is nagyon szeretem!:) Akkor szerinted tartós is? :) még üveggel nem vettem belőle. :) Köszönöm a sok választ :)
2011. okt. 26. 00:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Leírom melyik illatok tetszenek biztosan, és szerintetek mik TARTÓSak ezek közül. ( persze ajánlhatok mást is!! ) Gucci-Flora , Versace-Versense ,Christian Dior-Hypnotic Poison , Lacoste-Touch of Pink , Escada-Taj Sunset , Hugo Boss Orange ,Nina Ricci-Nina .
2011. okt. 26. 09:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tartós, de ha nagyon jót akarsz, akkor az eau de parfum változatát vedd meg(úgy tudom az arany kupakos), bár én a toilette-tel is nagyon meg vagyok elégedve.

Előző voltam.

2011. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Escada és a Lacoste Touch of Pink-je biztos nagyon tartósak, olyanom nekem is volt.
2011. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!