Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira szépek az északi...

Annyira szépek az északi típusú nők. Én az ellentéte vagyok. Nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Északi típus, ami annyira szép:

Nagyon világos bőr, esetleg kicsi szeplő, világoskék vagy zöld szemek, világos szemöldök, világos természetes szőke haj.

[link]


[link]


[link]



Én típusom:

világos bőr (de nem hófehér), de kényes, sötétkék szemek, eredeti sötétbarna haj, sötét szemöldök

kb. ilyen csak sötétkék szemmel:


[link]


nyáron max. ilyen

[link]


2011. okt. 25. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden fajta bőrszínnel és haj/szemszínnel lehet valaki szép. :)

Nekem is tetszik az a típus, amit mutatsz, de a sötétebb bőr és haj is tetszik. Én mindig is sötétbarna hajat és fehér bőrszínt szerettem volna. :))) És sötét szemeket. Ehelyett szőke hajam van, barnászöld szemem, és közepes bőrszín. De nem bánom, nekem jó ez is. Nem a külső számít a legjobban! Fogadd el magad! :)

2011. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a világos bőr, világosszőke haj (persze csak ha természetes), viszont a világos szem nem. Az olyan rideg, hideg hatást kelt. A te típusod szerintem jobb. :)

Amik nekem igazán tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindkét típusban vannak szép és csúnya lányok is. Nem lehet így megmondani, hogy melyik tetszik. Esetleg, ha raksz fel magadról képet, szívesen mondok véleményt:) 22F
2011. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik a világos.

[link]

Bárcsak ilyen színű szemem lehetne...

2011. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért, de Én kifejezetten rajongok a barna vagy fekete hajú Nökért.


A Nö akit belinkeltél "Én típusom"-címen, na az az Én típusom:D

2011. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Minden típusban vannak gyönyörű nők. Ezt így nem lehet megmondani.

[link]

[link]

[link]

[link] Ők az északi típusba tartoznak, és elég rondák. (Szerintem.)

2011. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:) Utolsónak: nagyon jók ezek a ronda nők :D Tényleg sok sváb ilyen csúnya, de ha valaki szép és ilyen színei vannak, az nagyon szép tud lenni.


22f képet nem teszek ki ide, de olyasmi vagyok mint amit linkeltem, csak sötét szürkéskék a szemem :)

2011. okt. 26. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a te típusod sokkal jobban bejön.
2011. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is a te típusod vagyok...fehér bőr(kicsit szeplős),zöldeskékes szem,sötétbarna haj

és nekem is jobban bejön ez az összeállítás szőkével...(gondolkoztam is a festésen,valami természetesebb szőkére)

a barna haj szerintem ugyanis középbarna/barna bőrrel,mélybarna szemmel szép,a kék szemhez pedig világos bőr és szőke haj illik leginkább:)

2011. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez így van, ahogy utolsó válaszadó írta :)
2011. nov. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!